Zgłoś uwagę

W niedzielę 12 lutego gościem Śniadania literackiego we wrocławskim klubie PROZA (Przejście Garncarskie 2) będzie Piotr Załuski - dziennikarz i autor książek U siebie...Mój liryczny PRL oraz Zamęt. Opowieść o czasach i życiu Mickiewicza.

Gościem najbliższego Śniadania literackiego w klubie PROZA będzie wrocławski autor Gabriel Leonard Kamiński. Pisarz zaprasza na spotkanie pod hasłem Miasto to niekończąca się opowieść, podczas którego zdradzi nam, jak sam czyta Wrocław.

W czwartek 16 maja o godz. 18.00 Dionisios Sturis, dziennikarz i reportażysta, spotka się z wrocławskimi czytelnikami, by opowiedzieć o swojej najnowszej książce: „Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji". Spotkanie odbędzie się w klubie PROZA.

Książka na lato! Czerwcowe BOOKOWISKO - wyprzedaż domowej literatury  to gratka dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez czytania, a wyjazdu na urlop bez walizki pełnej książek. Najbliższa edycja wyprzedaży domowej literatury będzie świetną okazją, by  pobuszować wśród najróżniejszych książek i niedrogo zaopatrzyć się w  lektury na lato. W BOOKOWISKU każdy może wziąć udział także jako wystawca i za symboliczne kwoty sprzedać te publikacje, na które nie mam już miejsca w domu.

Ruszył wakacyjny cykl filmowego biura podróży, dzięki któremu klub Proza (Przejście Garncarskie 2, II piętro) w każdą niedzielę lipca i sierpnia zamieni się w salę kinową.
 

Twórcze wakacje – cykl warsztatów literackich i plastycznych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych to propozycja Wrocławskiego Domu Literatury dla tych, którzy chcą spędzić atrakcyjne wakacje w mieście.

Już tradycyjnie w trzeci czwartek miesiąca, w ramach programu „Trzy czwarte. Rozmowy o literaturze”, można w klubie Proza uczestniczyć w wyjątkowo ciekawych spotkaniach z pisarzami, dziennikarzami, naukowcami i artystami. Bohaterem sierpniowej odsłony cyklu będzie Łukasz Orbitowski - pisarz, publicysta, laureat Paszportu Polityki.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail