Zgłoś uwagę

Kolejne spotkanie FORUM ESK 2016 już 23 kwietnia

baner

W kwietniowym spotkaniu Forum ESK 2016 weźmie udział Jarosław Fret (kurator ESK 2016 ds. teatru) oraz Chris Baldwin (kurator ESK 2016 ds. performance). Spotkanie odbędzie się 23/04 o godz. 18.00 w Kinie Nowe Horyzonty. 

Forum Europejskiej Stolicy Kultury to seria otwartych spotkań moderowanych wokół tematów, jakie pojawiły się w trakcie pracy Kuratorów ESK. Forum jest jednym z elementów na drodze przygotowania do roku 2016 – rok 2014 jest dla ESK rokiem spotkań. 

Każde spotkanie przyniesie nie tylko informacje o założeniach programowych i projektach, które będą realizowane w okresie 2014-2016, lecz przede wszystkim ma stać się platformą wymiany dla idei uzupełniających, kontestujących czy kontrapunktujących program kuratorski jeszcze przed jego ostatecznym ukształtowaniem. Forum ESK 2016 realizowane będzie w formule spotkań i warsztatów do końca 2014 roku, przynosząc pełną informacje o programie ESK, który w zintegrowanej formie opublikowany zostanie w połowie roku 2015.

Wstęp na debaty jest bezpłatny, natomiast celem zagwarantowania wstępu należy wcześniej pobrać darmową wejściówkę w kasach Kina Nowe Horyzonty. Wejściówka zapewnia miejsce w sali pod warunkiem punktualnego przybycia. 

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail