Zgłoś uwagę

Kolejne spotkanie międzynarodowej CYBER AKADEMII już 19 listopada

Cyberakademia_slajder

19 listopada odbędzie się kolejny mini-zjazd CYBER AKADEMII, w której uczestnicą aktywni blogerzy, radiowcy, PR-owcy, osoby odpowiedzialne za promocję kultury, marketingowcy, menadżerowie kultury, krytycy sztuki, redaktorzy pism. Uczestnicy pochodzą z Polski, Francji, Niemiec, Czech, Ukrainy i Hiszpanii, a do projektu zostali wybrani na podstawie portfolio i osiągnięć.

CYBER AKADEMIA to międzynarodowy projekt rozwijający kompetencje medialne i informacyjne dedykowany polskim i zagranicznym kadrom kultury w ramach przygotowań do Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Istotą projektu jest przygotowanie animatorów życia kulturalnego, marketingowców i PR-owców, do świadomego korzystania z nowych mediów, nowych zasobów informacji i kreowania przy ich użyciu nowych jakości.

Najbliższe spotkanie CYBER AKADEMII zostanie poświęcone m.in. publikowaniu treści w Internecie i wszelkim problemom z tym związanym. Ewa Bałazińska poprowadzi warsztaty teoretyczno-praktyczne na temat przenikania się nowych technologii i wybranych obszarów kultury. Odbędą się także warsztat w Radiu Wrocław, które poprowadzi Grzegorz Chojnowski oraz warsztaty na temat pracy z kamerą i przetwarzania materiałów wideo za pomocą wolnego i otwartego oprogramowanie (te warsztaty poprowadzi Jakub Machałek, Centrum Technik Audiowizualnych). Podczas CYBER AKADEMII będzie też można nauczyć się profesjonalnie tworzyć infografiki. Jednym z zadań warsztatowych będzie zaprojektowanie różnego typu materiałów promocyjnych ESK Wrocław 2016.

W ramach projektu odbędą się także wizyty studyjne we wrocławskich instytucjach kultury. 

Poniżej kilka zdjęć z poprzednich spotkań CYBER AKADEMII:

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail