Zgłoś uwagę

Kolejne spotkanie z cyklu WroFoto w Barbarze

WroFoto to cykl spotkań wokół fotografii WroFoto to projekt mający już swoją wrocławską tradycję, po sukcesie zeszłorocznych wydarzeń, stał się częścią programu BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura. Zapraszamy na kolejne spotkanie, podczas którego będziemy rozmawiać o fotografii portretowej.

W najbliższa środę, o godz. 18:00 zapraszamy do Barbary na kolejne spotkanie z cyklu WroFoto – tym razem porozmawiamy o fotografii portretowej, a naszym gościem będzie Łukasz Gawroński – fotograf popkultury, portrecista, autor okładek do książek, albumów muzycznych i plakatów teatralnych. Wstęp wolny.

Łukasz Gawroński
Fotograf popkultury: zamówienie polskich magazynów i czsopism portretuje celebrytów. Jest autorem okładek do książek, albumów muzycznych i plakatów teatralnych realizowanych na zamówienie takich instytucji jak Teatr Muzyczny Capitol i Teatr Polski we Wrocławiu czy Państwowa Opera Bałtycka w Gdańsku.

Jazzfan – przez dziesięć lat współpracował z miesięcznikiem Jazz Forum, realizując sesje fotograficzne na okładki magazynu ( Leszek Możdżer, Pat Metheny, Piotr Wojtasik i wielu innych) jak również dokumentując klubowe koncerty, festiwale oraz wydarzenia związane z muzyką jazzową. Obecnie we współpracy z producentem profesjonalnego sprzętu fotograficznego Leica przygotowuje album antologię polskiego jazzu pt.: All that Jazz“.

Współwłaściciel studia fotograficznego Pawilon.

Wystawy:
-Instytut Kultury Polskiej w Pradze i Sztokholmie,
-Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie,
-Warszawska Fabryka Trzciny,
-Opera Bałtycka,
-Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu,
-Spichlerz Sztuki Wejherowo,
-Fundacja Salony, Zielona Góra.

W Pawilonie Polskim na World Expo w Szanghaju zaprezentował serię portretów osobistości polskiej kultury pt.: „Polska się uśmiecha”.
Finalista Grand Press Photo 2013.


Czym jest WroFoto?
WroFoto to więcej niż wykład czy spotkanie autorskie. Gośćmi są znani wrocławscy fotografowie. Podczas spotkań przedstawiają i omawiają swoje zdjęcia, odkrywając tajniki swojego warsztatu. Bardziej niż o technice i obsłudze aparatu wolą mówić o pomysłach, inspiracjach i eksperymentach. Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.

Zapraszamy na kolejne spotkania:
8.12 - Jak fotografować ludzi kreatywnie - Martyna Gulbinowicz

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

WROFOTO BARBARA

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail