Zgłoś uwagę

Koncert Davida Gilmoura: uwaga na bilety z "drugiej ręki"!

Koncert jednego z muzyków kultowego Pink Floyd to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń ESK 2016 we Wrocławiu. 25 czerwca na Placu Wolności David Gilmour zagra koncert w duecie z Leszkiem Możdżerem i Zbigniewem Preisnerem, który będzie dyrygować kilkudziesięcioosobową orkiestrą NFM Filharmonii Wrocławskiej.

Blisko 20 tysięcy biletów na koncert zostało sprzedanych w niecałą dobę po ogłoszeniu informacji o dystrybucji. Takiego zainteresowania imprezą kulturalną Wrocław nie pamięta od lat!

Przypominamy również, że wyłącznym autoryzowanym kanałem dystrybucji biletów na koncert Davida Gilmoura we Wrocławiu był ebilet.pl. Po raz kolejny przestrzegamy przed zakupem biletów w innych nieautoryzowanych kanałach oferujących nieuprawnione bilety mogące narazić kupujących na duże straty finansowe i problemy prawne.

Uwaga na bilety z niepewnego źródła!
Na przykrą niespodziankę mogą narazić się również osoby kupujące wejściówki z „drugiej ręki”.

Chodzi w szczególności o bilety uprzednio zakupione elektronicznie, które posiadają unikalny kod paskowy (skanowany przy wejściu do strefy koncertowej), uprawniający do wejścia na występ Gilmoura tylko jedną osobę. Istnieje prawdopodobieństwo, że fani kupujący tego typu bilety z niepewnego źródła i na ostatnią chwilę, mogą paść ofiarą oszustwa – taki „bilet” może być wielokrotnie sprzedawany, mimo że dzięki niemu na koncert wejdzie tylko jedna osoba. Raz zeskanowany biletu automatycznie dezaktywuje inne wejściówki, które posiadają ten sam kod paskowy.

Koncert w TVP2 i TVP Rozrywka
Przypominamy, że osoby, którym nie udało się kupić biletu, będą mieć okazję obejrzeć koncert w TVP 2 (początek godz. 21:45 - część I koncertu) i TVP Rozrywka (transmisja części II koncertu). 

Brytyjski muzyk nieczęsto gra koncerty w Polsce. Wrocławski występ będzie promować czwartą solową płytę Gilmoura. Album wydany 18 września 2015 r. stał się sukcesem na skalę globalną. Trafił na pierwsze miejsca list przebojów w 11 krajach, w tym w Polsce i Wielkiej Brytanii, oraz do pierwszej piątki w kolejnych 12 krajach, między innymi w Niemczech. Album uzyskał też najwyższą w karierze Gilmoura pozycję na listach przebojów w Stanach.

⇒ INFORMACJE PRAKTYCZNE 

⇒ WIĘCEJ O KONCERCIE

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

David Gilmour - plakat

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail