Zgłoś uwagę

GIRLS ON FIRE, czyli Siła Kobiet na Scenie Impartu

W Dniu Kobiet (8 marca) o 19.00 scenę Impartu rozgrzeją wokalistki GIRLS ON FIRE, czyli kobiety z pasją i przyjaciółki. Finalistki III edycji programu X Factor, związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Kilka tygodni temu zagrały wspólnie z Mesajah niesamowity koncert podczas plenerowego Sylwestra Wrocławskiego. 

GIRLS ON FIRE
Trio Girls on Fire to Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska, Monika Wiśniowska-Basel. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, liryczność i wrażliwość. Koncert jest zarazem premierą płyty Siła Kobiet, więc możemy się spodziewać nowych kawałków zagranych i zaśpiewanych na żywo.

Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem Siła kobiet, którego premiera odbędzie się 8 marca 2017, a zwieńczy ją specjalnie z tej okazji przygotowany koncert na Dużej Scenie BF Impart, pod patronatem Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Idealna propozycja na wspólne świętowanie Dnia Kobiet! SIŁA KOBIET
To projekt nie tylko o muzyce, sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń, ale także o działaniu na rzecz kobiet. GIRLS ON FIRE  zabiorą Was w podróż, podczas której poznacie ich kobiece spojrzenie na muzykę i rzeczywistość opisaną w autorskich tekstach. Podróż ta, jak to kobieta, będzie zmienna - dynamiczna, pełna energii, zmysłowa, sentymentalna i zaskakująca.BILETY
cena 30 zł - przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu,

dostępne:
→ Kasa Impart ul. Mazowiecka 17
Tel. 71-341-94-32 od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00
rezerwacje@impart.art.pl,  www.impart.art.plwww.eventim.pl
Punkty stacjonarne: salony Empik, Media Markt, Saturn w całej Polsce

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Girls_on_Fire_fot.Grzegorz Cholewa Girls_on_Fire_fot.Grzegorz Cholewa (1) (Copy) Girls_on_Fire_fot.Grzegorz Cholewa (4) (Copy) Girls_on_Fire_fot.Grzegorz Cholewa (5) (Copy) okladka GIRLS ON FIRE (1) GIRLS ON FIRE (2) plakat

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail