Zgłoś uwagę

Cykl "Przed premierą". Koncert Olgi Lisieckiej

Teatr Piosenki zaprasza na kolejny wieczór z lubianego cyklu artystycznego "Przed premierą". Są to kulturalne spotkania, których bohaterami są najzdolniejsi polscy wykonawcy młodego pokolenia, znakomicie sprawdzający się w repertuarze piosenki artystycznej, aktorskiej. 

Gospodarzem comiesięcznych wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca tego gatunku piosenki Bogusław Sobczuk. 

Bohaterką marcowego wieczoru będzie Olga Lisiecka - pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie), 20-latka, studentką I roku pedagogiki na Uniwersytecie Łódzkim. Ponadto prowadzi warsztaty wokalno-teatralne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy z dziećmi w wieku 6-13 lat. Jest również założycielką amatorskiego zespołu wokalnego "Piętro Wyżej" oraz wokalistką zespołu poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej "Tym Bardziej".

"Gatunkiem, w którym czuję się najlepiej jest poezja śpiewana i piosenka aktorska, choć jest on jednym z trudniejszych, jakiego można się podjąć. Oczywiście, mam swoje ulubione utwory, które nie należą tego rodzaju muzyki. Interesując się przede wszystkim poezją śpiewaną czy piosenką aktorską, nie zamykam się na utwory innego gatunku. Wybierając piosenkę, bądź tworząc ją, kieruję czy inspiruję się przede wszystkim jej oryginalnością, nietypowym brzmieniem, nieoczywistą linią melodyczną. Pod względem tekstowym lubię opowiadanie historii. Lubię, kiedy dzieje się coś, co mogę opowiedzieć od początku do końca, za pomocą różnych emocji, muzycznych przeżyć, coś co zarówno ma puentę, a czasem zostawia niedomówienie..." - mówi o swojej twórczości Olga Lisiecka. 

 

PRZED PREMIERĄ – Olga Lisiecka
Teatr Piosenki                                                   
czwartek 9 marca  godz. 19.00
sala kameralna Impartu
ul. Mazowiecka 17
Wstęp wolny


ZAPRASZAMY! 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Olga Lisiecka

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail