Zgłoś uwagę

Koncert L.Stadt w Imparcie - zmiana terminu

Szanowni Państwo.
Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, zaplanowany na 3 listopada koncert zespołu L. Stadt, przełożony zostaje na inny termin. Koncert odbędzie się 20 stycznia 2018 roku, o godzinie 20:00 w Imparcie (ul. Mazowiecka 17).
Osoby, które zakupiły bilet mogą skorzystać z niego w nowym terminie lub zwrócić go w kasie Impartu.
Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 12:00 do 18:00. Kontakt: rezerwacje@impart.art.pl, 71 341 94 32

To pierwsza w pełni polskojęzyczna płyta zespołu, który powraca z nowym materiałem po ponad 3 letniej przerwie. To materiał zaskakujący i różnorodny. Po doświadczeniach z różnymi odmianami alt rocka, surf i country zespół sięgnął po nowe dla siebie środki wyrazu. Na płycie pojawia się m.in. łódzki Chór Teatru Chorea a eklektyzm materiału spaja tematyka tekstów Dworakowskiego. Koncert odbędzie się 3 listopada, o godz. 20:00 w Imparcie. Bilety w sprzedaży.

→ KUP BILET


Lstory, nowa płyta L.Stadt
Zespół po czterech latach powrócił z nowym albumem, zatytułowany "L.Story". Nowa płyta L.Stadt zawiera 8 utworów do tekstów Konrada Dworakowskiego, aktora, reżysera i scenografa teatralnego.


L.Stadt w składzie:
Łukasz Lach, Adam Lewartowski, Piotr Gwadera, Andrzej Sieczkowski
Termin: 3 listopada 2017 r. , w sali teatralnej Impartu przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu.
Godz.: 20:00  (czas trwania około 60 minut.)
Bilety 35 zł i 30 zł

 

- Ta płyta powstawała w trudnym dla mnie momencie. - mówi lider L.Stadt Łukasz Lach - Na moich oczach gasła najbliższa mi osoba i odbicie tego czasu znajdowałem w tekstach Konrada. Patrzyłem na moje miasto, które dumnie trwało w czasie kiedy mój osobisty świat kruszał. I choć to płyta o przemijaniu, dla mnie ważniejszy był aspekt odnajdywania siły właśnie w artefaktach przeszłości, które mieszały się z płynną i nieuchwytną rzeczywistością.

Współpraca L.Stadt i Dworakowskiego rozpoczęła się w kwietniu 2016 roku z inicjatywy łódzkiego Teatru Pinokio. Z początku jednorazowy projekt - wykonanie piosenek wspólnie z Chórem Chorei w ramach Koalicji Miast dla Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu - przerodził się jednak w wydawnictwo.

- To dla mnie materiał ważny osobiście, ale czuję w nim wiele uniwersalnych treści. - mówi Lach - Widziałem we Wrocławiu jak mocno działa na publiczność. Weszliśmy z materiałem do studia i powstała z tego barwna płyta. Te piosenki są inne od tego, co robiliśmy wcześniej, a o to mi zawsze chodziło. Nie powtarzać się i na każdej płycie pokazywać L.Stadt z nieznanej dotąd strony.
L.Story będzie to czwarty krążek w dyskografii łódzkiego kwartetu, który tworzą: wokalista, gitarzysta i pianista Łukasz Lach, basista Adam Lewartowski oraz dwóch perkusistów: Andrzej Sieczkowski i Piotr Gwadera.
Zespół, który łączy alternatywnego rocka z elementami surf rocka, country i psychodelii, ma na oncie dwie autorskie płyty "L.Stadt" i "EL.P" (wyprodukowany przez cenionego amerykańskiego producenta Mikaela Counta (w CV ma m.in. DJ Shadowa, Radiohead) oraz EP "You gotta move" z piosenkami amerykańskich artystów country. Grał na dużych światowych festiwalach m.in. Culture Collide w Los Angeles, SXSW w Austin, Indie Week w Toronto, OFF Festival w Katowicach czy Afisza Piknik w Moskwie.

Więcej informacji na www.lstadt.com

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

fot. Albert Pabijanek (1)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail