Zgłoś uwagę

Koncert Roberta Kasprzyckiego w Imparcie

Zapraszamy na okołojubileuszowy koncert Roberta Kasprzyckiego wraz z zespołem. Showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru - zagra bardzo długo oczekiwany koncert we Wrocławiu. Artysta ma na koncie ponad tysiąc pięćset koncertów, znany jest z takich utworów jak m.in. "Nieba do wynajęcia". Miesiąc przed wrocławskim koncertem będzie obchodził huczny jubileusz 25-lecia swojej pracy artystycznej. Kasprzycki jesienią 2014 wydał nową płytę i o tym wydawnictwie mówi tak: To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć. „Trzymaj się wiatru kochana” – singiel promujący płytę - utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki przez 22 tygodnie. Koncert odbędzie się 17 listopada o godz. 19.00 w Imparcie. Bilety w sprzedaży.

Program koncertu będzie przekrojowy, a na setliście znajdą się najbardziej znane utwory ze wszystkich studyjnych albumów. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta i duża dawka solidnego grania, połączona z zabawą z publicznością. Towarzyszyć mu będą znakomici muzycy z formacji Kasprzycki Band, z którymi na stałe współpracuje (Krzysztof Wyrwa - bas, Max Szelęgiewicz – gitara, Adam Zadora - perkusja).


Robert kasprzycki zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których część trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.

Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd" . Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się "Piosenki i Nie", będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Najnowszy album „CZTERY”, miał premierę na antenie Trójki późną jesienią 2014, a trzy single promujące ten album miesiącami gościły na Liście Przebojów Trójki.

Bilety dostępne online na impart.art.pleventim.pl

oraz stacjonarnie w kasie Impartu (ul. Mazowiecka 17), w sklepach Media Markt, Satrun i Empik.

KUP BILET → TUTAJ

www.kasprzycki.pl
http://www.youtube.com/RobertKasprzycki
https://www.facebook.com/RobertKasprzyckiBand

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Robert Kasprzycki kafel

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail