Zgłoś uwagę

Konkurs 25 książek na 25-lecie Wrocławskich Targów Dobrych Książek

Z okazji jubileuszowej edycji Wrocławskich Targów Dobrych Książek można przez miesiąc poprzedzający imprezę uczestniczyć w zabawie, do której zapraszają organizatorzy w mediach społecznościowych. Na Facebooku ruszył konkurs  25 książek na 25-lecie Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Wystarczy śledzić fanpage: Wrocławskie Targi Dobrych Książek i zwracać szczególną uwagę na piątkowe wpisy.

Konkurs potrwa od 4 listopada do 2 grudnia 2016. Przez pięć tygodni, w każdy piątek do wygrania będzie pięć książek. Zasady zabawy są proste i można próbować w niej swoich sił co tydzień.


ZASADY KONKURSU: Konkurs jest prowadzony na fanpage'u Wrocławskie Targi Dobrych Książek na Facebooku. Co piątek  na chętnych czekać będzie nowe zadanie konkursowe i nowy zestaw książek. Osoba, która bierze udział w konkursie odpowiada na zadanie w komentarzu do konkursowego wpisu z danego tygodnia. Odpowiadając na zadanie wskazuje także jedną wybraną książkę (spośród pięciu nagród prezentowanych w danym tygodniu), którą chciałaby otrzymać.

Na odpowiedzi jest czas od piątku do wtorku. W środę konkurs jest rozwiązywany i organizatorzy wyłaniają zwycięzców danego tygodnia. Osoby, które otrzymają nagrody zostaną o tym powiadomione również w wiadomości prywatnej na Facebooku. Wszystkie nagrody będą do osobistego odbioru podczas 25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek, czyli w dniach od 1 do 4 grudnia 2016 roku w Hali Stulecia, w punkcie informacyjnym targów. Nagród, które nie zostaną odebrane w tych dniach, organizatorzy nie wysyłają pocztą.

Uwaga! Ostatnia odsłona konkursu (2 grudnia) odbędzie się już podczas 25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek i zostanie rozwiązana w trybie przyśpieszonym :). Konkurs zostanie ogłoszony 2 grudnia w godzinach przedpołudniowych a zakończy się po 17.00, by nagrodzeni mogli odebrać nagrody jeszcze w targowy weekend.

Życzymy miłych piątków z książką i zapraszamy do wspólnej zabawy! :)

Zachęcamy do śledzenia: Wrocławskie Targi Dobrych Książek
oraz dołączania do wydarzenia 25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

25ksiazek_800x800

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail