Konkurs: wygraj bluzę Wrocław 2016!

dekopaka_9

Namów swoją pociechę, by stworzyła pracę plastyczną będącą wariacją naszego logo, prześlij jej zdjęcie lub skan do nas i wygrajcie jedyną w swoim rodzaju bluzę dla malucha!

"W z akcentem" od lutego tego roku stało się symbolem Wrocławia jako Europejskiej Stolicy Kultury. Wszyscy już doskonale wiemy jako ono wygląda. A jak wygląda oczami naszych dzieci? Tego jesteśmy ciekawi!

Dlatego zapraszamy najmłodszych do konkursu na interpretacje naszego symbolu. Forma pracy – dowolna. Mogą to być rysunki, wyklejanki czy rzeźby z plasteliny. Na ich zdjęcia lub skany czekamy pod adresem konkurs@wroclaw2016.pl do 16 października. Następnie nasze jury wybierze najciekawszą pracę, która zostanie nagrodzona jedyną w swoim rodzaju bluza dziecięcą wykonaną ręcznie (rozmiar 98-104, wiek 3-4). Jak ona wygląda? Zobaczycie na materiale znajdującym się poniżej.

Aktualizacja:

Nagrodę zdobywa urocza trzylatka Maura Coelho. Oto jej dzieło: