Zgłoś uwagę

Kozanów – W poszukiwaniu cudownego // Program

Oprowadzania rozpoczynają się w punkcie nr. 1. przy pracy Artura Żmijewskiego.

Przystanek tramwajowy i autobusowy - Modra. Obok znajduje się parking samochodowy.  

PROGRAM

 WERNISAŻ 23.06 //czwartek 

 

- 12:00 - akcja Julity Wójcik - boisko przy ul. Gołężyckiej 29
- 17:00 - występ dzieci z Domu Kultury Anima - 
scena pod mostem Milejnijnym 
- 18:00 - odsłonięcie rzeźby Krzysztofa Żwirblisa ul. Gołężycka 1-29 
- 19:00 - OFICJALNE OTWARCIE + oprowadzanie kuratorskie (po polsku i angielsku) ul. Gołężycka 29
- 20:30 - Saperki - scena pod mostem Milenijnym
- 21:30 - performance no. 48
- po zachodzie słońca - projekcja Michała Węgrzyna na fasadzie byłego silosu przy basenie portowym

 

24.06 // piątek //
17:00 oprowadzanie kuratorskie po wystawie w języku angielskim i polskim

 

25.06 // sobota //

17:00 oprowadzanie kuratorskie po wystawie w języku angielskim i polskim

19:00 performans 

20:00 performans Fernando Mesquita

Lokalizacja: pod mostem Milenijnym

 

26.06 // niedziela // 
17:00 oprowadzanie po wystawie

 

02.07 // sobota //

 17:00 oprowadzanie kuratorskie po wystawie

21:00 projekcja filmu „Odbudowa Wrocławia”

 

03.07 // niedziela //
17:00 oprowadzanie po wystawie

 

09.07 // sobota //

17:00 oprowadzanie po wystawie

21:00 projekcja filmu „Nasz Wrocław”

 

10.07 // niedziela //

17:00 oprowadzanie po wystawie

 

16.07 // sobota //

17:00 oprowadzanie po wystawie

21:00 pokaz filmu ”W poszukiwaniu utraconej ojczyzny”

 

17.07 // niedziela //
17:00 oprowadzanie po wystawie

 

23.07 // sobota //

W Domu Kultury Anima odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Kozanowa i kuratorką wystawy Iwoną Bigos.

17:00 spotkanie w Domu Kultury Anima z ekspertem od zabezpieczeń przeciwpowodziowych i artystką Julitą Wójcik.

+ oraz spotkanie z mieszkańcami Kozanowa i kuratorką wystawy Iwoną Bigos.

19:00 oprowadzanie po wystawie

 

24.07 // niedziela //
17:00 oprowadzanie po wystawie

 

30.07 // sobota //

17:00   oprowadzanie po wystawie

21:00 pokaz filmu „Bitwa o Wrocław”

 

31.07 // niedziela //
18:00 oprowadzanie po wystawie

 

06.08 // sobota //

19:00 oprowadzanie po wystawie

21:00 pokaz filmu „Wyrok na miasto” oraz fragmentów Polskiej Kroniki Filmowej z lat 1945-1965  

 

07.08 //niedziela //
17:00  oprowadzanie po wystawie

 

13.08 // sobota //

17:00 oprowadzanie kuratorskie po wystawie

14.08 // niedziela //

17:00 oprowadzanie po wystawie

 

 20.08 // sobota //

19:00 oprowadzanie po wystawie

21:00 pokaz filmów „Odbudowa czy rozbiórka” oraz  „Szaber”

 

21.08 // niedziela //

17:00  oprowadzanie po wystawie

 

27.08 // sobota //

18:00 oprowadzanie kuratorskie po wystawie

20:00 performens 25-50 Aleś Pushkin

Lokalizacja: pod mostem Milenijnym

21:00 performance <<dienstag abend>>

 

28.08 // niedziela //

17:00 oprowadzanie kuratorskie po wystawie

 

03.09 // sobota //

 

14:00 do 18:00 Festyn Animy

Lokalizacja: w pobliżu Klubu

14:00 otwarcie pokazu dokumentacji projektu Andrzeja Dudka-Dürera we Wrocławskim Klubie Anima

Lokalizacja: Pilczycka 47

17: 00 Performance Jiříego Kovandy „Complete Circle“

Lokalizacja: Plac przed Gimnazjum nr 7, ul. Kolista 17

18:00 oprowadzanie po wystawie

20:00 otwarta platforma

Lokalizacja : nabrzeże Odry pod Mostem Milenijnym

 

 

Finisaż // 04.09// niedziela //

17:00 ostatnie oprowadzanie kuratorski, pożegnanie z wystawą

 

 

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail