Zgłoś uwagę

Litera-tu-GRA!

Wielka gra miejska Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 na 25. Wrocławskich Targach Dobrych Książek. Co łączy Targi Książki, Sylwestra Wrocławskiego, Sherlocka Holmesa, Harry’ego Pottera i Weekend Zamknięcia Programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016? ZAGADKA. Weź udział w wielkiej grze miejskiej Europejskiej Stolicy Kultury, rozwiąż zadania i wygraj wspaniałe nagrody książkowe!

Gra odbędzie się 3 grudnia w Hali Stulecia. Szczegóły ujawniane będą stopniowo, od 18 listopada, na stronie www.wroclaw2016.strefakultury.pl oraz na Facebooku ESK Wrocław 2016: fb.com/wroclaw2016.  Zapisy ruszają 21 listopada o 12:00.

Spotkaj Pottera, Holmesa i Cześnika
Z okazji 25-lecia Wrocławskich Targów Książki, a jednocześnie w związku ze zbliżającymi się Weekendem Zamknięcia Programu ESK Wrocław 2016 (15-18 grudnia) i sylwestrem gra miejska Europejskiej Stolicy Kultury bazuje na powiązaniach z literaturą i programem ESK. Uczestnicy zabawy będą mieli szansę spotkać kultowe postacie literackie, w tym Sherlocka Holmesa, Harry’ego Pottera, Cześnika z „Zemsty” Fredry czy bohatera „Bajek robotów” Stanisława Lema. Zadania dla graczy dotyczyć będą wybranych książek oraz wydarzeń Europejskiej Stolicy Kultury. Główną misją uczestników będzie pomoc Panu Sylwestrowi Wrocławskiemu w rozwiązaniu tajemniczej zagadki.

Nagroda gwarantowana
Każda drużyna otrzyma nazwę w postaci jednej z liter alfabetu, zgodnie z tytułem: litera-tu-GRA. W zabawie udział wziąć może każdy. Wystarczy zebrać drużynę liczącą od 2 do 5 członków. Zapisy ruszą 21 listopada o godz. 12:00. Na najlepszych zawodników czekają m.in. wyśmienite książki od goszczących na targach wydawnictw, a wśród wszystkich uczestników gry rozlosowane zostaną nagrody pocieszenia, w tym zaproszenia na wydarzenia Weekendu Zamknięcia ESK Wrocław 2016. Każdy gracz otrzyma także upominek od ESK.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

gra miejska esk

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail