Zgłoś uwagę

Literacki Pit-stop

AutoCegła to specjalne wydanie Magazynu Cegła w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 programu Bibliopolis. 34. numer Magazynu będzie stanowił komplet naklejek magnetycznych na samochody i rowery.

Specjalne komplety naklejek z cytatami klasyków będzie można otrzymać podczas wydarzenia, które odbędzie się 28.05.2016 na ulicy Cieszyńskiego (w okolicy Arsenału Miejskiego), gdzie przygotujemy dla Was specjalny pit-stop. Komplety naklejek magnetycznych z cytatami będą montowane na samochody. Są łatwo zdejmowalne i wielokrotnego użytku. Zapraszamy zatem kierowców z Wrocławia i regionu do udziału w naszej akcji. Dzięki Wam cytaty z polskich klasyków: Mickiewicza, Fredry, Witkacego i Gombrowicza będą przemierzać ulice, parkować, tankować, słowem wozić się po mieście.

Gdzie dojadą? To już zależy tylko od Was.

W happaningu udział weźmie pilot rajdowy współpracujący z Robertem KubicąMaciej Szczepaniak.

Zachęcamy również do przesyłania zdjęć z Waszych podróży, ciekawi jesteśmy, gdzie dotrze nasza akcja. Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy pod koniec roku 2016.

Dodatkowo powstanie szereg mniejszych naklejek magnetycznych z hasłami promującymi czytelnictwo i cytatami klasyków.
Zapraszamy do przyłączania się do wydarzenia!!!

28 maja 2016, godz. 12-18
okolica Arsenału Miejskiego

Wstęp wolnyBibliopolis jest złożonym projektem obejmującym wachlarz działań, których celem jest zwiększenie obecności książki w przestrzeni Wrocławia i innych miast województwa. Wspólnie z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami Wrocławia chcemy sprawić, żeby na książkę/literaturę można było się natknąć wszędzie – na ulicach, w podwórkach, na klatkach schodowych, w korkach ulicznych i w parkach. Chcemy, żeby Wrocław był miastem kojarzonym z czytelnictwem i książką, by w mieście można było spotkać grupy czytających ludzi, by czytanie postrzegane było jako modne.

FACEBOOK
Organizator
: Fundacja na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza i ESK Wrocław 2016

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Pit-stop literacki-pit-stop citiscroll-2-1024x712

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail