Literackie Oscary: gala finałowa Festiwalu Literatury dla Dzieci we Wrocławiu

Nie w Hollywood, a we Wrocławiu. Nie w Dolby Theatre, a w Kinie Nowe Horyzonty. Na wielkiej oscarowej scenie 5 czerwca zabłysną najjaśniejsze gwiazdy polskiej literatury dla dzieci wybrane w przez tysiące czytelników w konkursie na najlepszą książkę.

Swój udział w gali zapowiedziały największe literacie osobistości, a finał uświetni koncert uwielbianego przez tłumy zespołu Jerz Igor! O to, aby humory dopisywały zadba znakomity aktor komediowy Paweł Burczyk.

Festiwal Literatury dla Dzieci zaprasza małych i dużych. Oscarowe kreacje w stylu glamour mile widziane. Organizatorzy obiecują czerwony dywan i blask fleszy. Bawcie się konwencją, nie szczędźcie brokatu, a najlepsze przebrania zostaną nagrodzone. Żadne dziecko nie wyjdzie z Gali pustymi rękami!

Gala odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca, o godz. 18:00 w Kinie Nowe Horyzonty. Zgłoszenia należy przesyłać na adres rejestracja@fldd.pl. Tylko mail zwrotny z potwierdzeniem gwarantuje wpisanie na listę. Zatem spieszcie się!

Wstęp bezpłatny.

Literackie Oscary