Bajkowa Pracownia KP45

Najbliższy weekend na Komuny Paryskiej 45 będzie wyjątkowym spotkaniem z literaturą skandynawską dla dzieci. Gośćmi specjalnymi będą Jakub Mieszała i Anna Wolszczak  młodzi aktorzy z Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, którzy zaprezentują fragmenty książek. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 25 marca o godzinie 10:30.

Piątkowe warsztaty
W piątek 24 marca o godz. 16:00 w ramach cyklu spotkań "Piątek na trójkącie" odbędą się warsztaty dla dzieci "Porozumienie bez przemocy – plastycznie". Poprzez malowanie farbami uczestnicy podejmą próbę rozpoznania swoich uczuć. Uczucia są często wynikiem  niewyrażonych potrzeb, będziemy uczyli się je nazywać i komunikować językiem serca. Język ten jest mową ludzi, którzy troszczą się o siebie wzajemnie i chcą żyć w przyjaźni. Inspiracją do warsztatu jest książka Porozumienie bez Przemocy M. Rosenberga.

Spotkanie poprowadzi Bogusława Trela, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu na kierunku Sztuka Mediów (dyplom 2014). Zajmuje się głównie fotografią, jest również autorką wideo oraz instalacji interaktywnych. Jej działania artystyczne mają często wymiar społeczny  prowokuje nimi zmiany lub komentuje otaczającą ją rzeczywistość.

Warsztaty "Porozumienie bez przemocy – plastycznie"
24 marca (piątek), godz. 16:00

"Bok för barn, czyli szwedzkie historie dla dzieci"
25 marca (sobota), godz. 10:30