Zgłoś uwagę

MFF T-Mobile Nowe Horyzonty | Scena muzyczna w Arsenale

Codziennie od 21 do 31 lipca w Klubie Festiwalowym w Arsenale odbywać się będą wyjątkowe koncerty i DJ-skie sety. Jedną z gwiazd line-up'u jest kalifornijskie post-punkowe eksperymentalne trio Xiu Xiu, które zinterpretuje na żywo muzykę do kultowego serialu Miasteczko Twin Peaks. Jednym z odkryć Arsenału 2016 z pewnością będzie inne amerykańskie trio - Ho99o9 i ich dynamiczny punkowo-noisowy show. Kolejny gość muzycznego programu Nowych Horyzontów to The Bug czyli Kevin Martin. Jeden z najbardziej znanych angielskich producentów wystąpi razem z Miss Red i Flowdanem.

Muzyczna uczta czeka publiczność w wykonaniu rodzinnego tria: Waglewski Fisz Emade. Wieloletni lider zespołu Voo Voo i czołowa postać polskiej muzyki niezależnej Wojciech Waglewski oraz jego synowie, którzy jako pierwsi wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia oraz "inteligencki rap" - razem na scenie!

W tym roku po raz pierwszy na muzycznej scenie Nowych Horyzontów zagości lifestylowy projekt T-Mobile Electronic Beats. Dobór muzyków, których koncerty i DJ-sety będzie można zobaczyć na Nowych Horyzontach zapewni gościom festiwalu możliwie najszerszy przekrój dobrych brzmień zarówno polskiej, jak i zagranicznej elektroniki. Obok Natalii Nykiel, która w krótkim czasie stałą się jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, pojawi się uwielbiana w Polsce Emika. Bezkompromisowi RSS Boys zagrają obok legendarnego punkrockowca elektroniki T.Raumschmiere, a delikatna Niemoc zaprezentuje się w kontraście do mistrzyni electro Tusii Beridze. Na scenie także Baasch ze swoim niezwykle nastrojowym, pełnym emocji głosem oraz wybuchowa mieszanka electro i house'u - warszawski duet Bert i Igor - czyli Last Robots. Wyjątkową niespodziankę na Nowe Horyzonty szykuje Artur Rojek, ambasador projektu Electronic Beats.

www.nowehoryzonty.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

phpThumb_generated_thumbnailpng

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail