Zgłoś uwagę

mikroGRANTY ESK 2016 i fundusze unijne

IMG_8157

Ponad 50 osób uczestniczyło w spotkaniu pt. „Fundusze unijne w nowej perspektywie”, podczas którego przedstawiono także główne założenia programu mikroGRANTY ESK 2016. Kolejna edycja programu rusza już na początku przyszłego roku.

W kilkugodzinnym spotkaniu wziął udział konsultant Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, który przedstawił Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Z kolei przedstawicielka Fundacji Umbrella nakreśliła plany Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw oraz opowiedziała o sposobach aplikowania o wsparcie w ramach tego funduszu. Natalia Zbroja, która jest główną koordynatorką programu mikroGRANTY ESK 2016, zaprezentowała projekty już zrealizowane bądź obecnie realizowane w ramach programu, a także opowiedziała o sposobach starania się o fundusze w ramach programu.

Główną ideą programu „mikroGRANTY ESK 2016” jest włączenie aktywnych mieszkańców Wrocławia – osób fizycznych, nieformalnych grup, organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, wspólnot mieszkaniowych, kościołów i związków wyznaniowych – w proces przygotowań do roku Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu.

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail