Zgłoś uwagę

mikroGRANTY ESK 2016: znamy zwycięzców kwietniowego naboru

Komisja konkursowa, w skład której weszli reprezentanci środowisk animacyjnych, społecznych i naukowych, oceniła  inicjatywy w 5 kategoriach: temat, stopień zaangażowania wrocławian, wkład własny, uzasadnione koszty realizacji oraz potencjał rozwojowy projektu. Wyłoniła 8 laureatów, których projekty będą realizowane w najbliższym czasie. Do tego dojdą dwa projekty wyłonione w głosowaniu internautów. Do 9 edycji programu mikroGRANTY ESK 2016 zgłoszono 134 pomysły i projekty. 

Lista zwycięzców:

1. Trójkąt w kadrze / grupa nieformalna „ład” / 299 pkt

2. Wroc&Roll - Europejska Stolica Kultura międzynarodowy maraton robienia filmów / grupa nieformalna „Wroc&Roll - Kino Kabaret Wrocław” / 288 pkt

3. WrocLOVE SHARING Week czyli “Wrocławiu, czasem się podziel!” / Marta Gajewska / 283 pkt

4. Posłuchaj Wrocławia - miejsca i historie / fundacja „Kapitan Światełko” / 282 pkt

5. Zielona Czytelnia w Parku Tołpy / Stowarzyszenie Żółty Parasol / 282 pkt

6. Gwiazdozbiór wspomnień - Wrocławskie Plotkojady 2 / Wrocławscy seniorzy z kulturalnej grupy O-CAL-eni. / 281 pkt

7. Filmowe podwórko 2: kino plenerowe Krucza - sezon 2016 / Radosłąw Michalski / 278 pkt

8. PRZEJŚCIE PRZEZ PIEKARNIĘ* / Magdalena Zambrzycka / 276 pkt

8. Odkrytki. Kochanym ciotkom – Fabryczna śle* / Michał Woroniak / 276 pkt


*projekty, które uplasowały się ex aequo na miejscu  8, zaprosimy do negocjacji i po rozmowie dotyczącej kosztorysu i harmonogramu zaplanowanych wydarzeń, wybierzemy jeden do wspólnej realizacji. 

Pełne wyniki można znaleźć: T U T A J

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że opcją ratunkową dla tych, którym się nie poszczęściło, jest głosowanie internetowe, w którym to wrocławianie i wrocławianki wybiorą dwie inicjatywy. Głosowanie online rozpocznie się 5 maja i potrwa do 12 maja. Wyboru projektów dokonujemy na stronie internetowej:www.wroclaw.pl/mikrogranty/glosowanie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w głosowaniu internetowym prosimy o przesyłanie numeru lub nazwy wniosku (koniecznie z adresu e-mail wnioskodawcy) i zgody o treści: „Wyrażam zgodę na opublikowanie mojego wniosku złożonego do Programu Współorganizacji Projektów Biura Festiwalowego Impart 2016, w tym danych osobowych zawartych we wniosku, w celu wzięcia udziału w głosowaniu internetowym.”  na adres mikrogranty@wroclaw2016.pl do dnia 4 maja.

mikroGRANTY ESK 2016
To Program Współorganizacji Projektów, dzięki któremu każdy może zrealizować swój pomysł na działanie kulturalne, społeczne czy edukacyjne w ramach Europejskiej Stolicy Kultury. W każdym wrocławianinie i wrocławiance drzemią niewykorzystane pokłady kreatywności. Jednak przekucie tego olbrzymiego potencjału obywatelskiego na realne działania wymaga wsparcia w postaci koordynacji działań, pomocy administracji oraz logistycznej, jak również choćby niewielkiego zastrzyku gotówki. Właśnie tym potrzebom wychodzimy naprzeciw.  

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

mikroGRANTY ESK 2016

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail