Zgłoś uwagę

mikroGRANTY ESK Wrocław 2016: finisz 15. Edycji

Chcesz zorganizować grę miejską na Fabrycznej, sąsiedzki piknik na Psim Polu lub osiedlowy festyn dla dzieci na Krzykach? A może wraz z przyjaciółmi ze Śródmieścia spisać historię Waszej ulicy lub zaanimować życie najbliższego podwórka organizując na nim warsztaty? Masz pomysł, by wziąć osiedle w swoje ręce? Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły na działania w jednej z dawnych wrocławskich dzielnic! 

Od 1 do 15 sierpnia będzie trwał ostatni w tym roku nabór do mikroGRANTÓW. W Edycji 15. - specjalnej szczególnie ważne dla nas będzie skoncentrowanie większości działań w projekcie w Waszym lokalnym środowisku poza osiedlem Stare Miasto.

Szukajcie nas we Wrocławskim Klubie Formaty, Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA, Ośrodku Działań Twórczych Światowid oraz Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu! 

mikroGRANTY ESK Wrocław 2016 to program współorganizacji projektów, w którym każdy może zrealizować swój pomysł na działania z rozmaitych dziedzin sztuki, animacji i edukacji kulturalnej, aktywizacji społecznej oraz wszystkie inne o charakterze kulturotwórczym. W mikroGRANTACH mogą wziąć udział: pełnoletnie osoby fizyczne, nieformalne grupy osób fizycznych z dorosłym przedstawicielem, fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty mieszkaniowe. Wspólnie z Wami współorganizujemy inicjatywy, które mają wymiar kulturalno-społeczny, więziotwórczy lub artystyczny, np. warsztaty, spotkania, wydarzenia, gry miejskie. Maksymalna kwota wsparcia finansowego dla pojedynczego projektu to 5 000 zł brutto. Poza tą kwotą możecie liczyć na nasze wsparcie w sprawach, które będą dla Was problematyczne, np. w działaniach administracyjnych, prawnych, logistycznych lub promocyjnych.

Od 2014 roku wspieramy Was i Wasze inicjatywy nie tylko finansowo, ale także promocyjnie, organizacyjnie i administracyjnie. Zrealizowaliśmy wspólnie już ponad 100 projektów. W Edycji 15. jeszcze mocniej wyruszamy poza centrum Wrocławia i jesteśmy z Wami na Fabrycznej, Psim Polu, Śródmieściu i Krzykach.

W sierpniu organizujemy dla Was spotkania informacyjne w różnych częściach Wrocławia, które pomogą Wam przygotować się do ostatniego w tym roku, sierpniowego naboru do Edycji 15. - specjalnej.

1 sierpnia zapraszamy do Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu, w której odbędzie się najbliższe spotkanie połączone z konsultacjami Waszych pomysłów:

Kolejne spotkania szykujemy w:

Zapraszamy do spotkania się z nami i opowiedzenia o swoich pomysłach w Waszych lokalnych centrach aktywności kulturalnej!

Do zobaczenia w mieście!

Więcej o programie: http://www.wroclaw2016.strefakultury.pl/mikrogranty

Najaktualniejsze wieści związane z programem można znaleźć na FB mikroGRANTÓW

Wszystkie dokumenty niezbędne do aplikowania w Edycji 15. - specjalnej znajdziecie poniżej oraz TUTAJ.

Lista dokumentów:

- Zarządzenie Dyrektora BFI 2016_mikroGRANTY_NABÓR 3_EDYCJA 15._ SPECJALNA_2017,

- Regulamin_mikroGRANTY_NABÓR 3_EDYCJA 15.,

- Zał. nr 1 do Regulaminu_Edycja 15._specjalna - koszty, które może ponieść ESK Wrocław 2016,

- Zał. nr 2 do Regulaminu_Edycja 15._specjalna - wzór wniosku,

- Zał. nr 3 do Regulaminu_Edycja 15._specjalna - opis kryteriów oceny wniosków,

- Zał. nr 4 do Regulaminu_Edycja 15._specjalna - wzór umowy z załącznikami,

- Zał. nr 5 do Regulaminu_Edycja 15._specjalna - wzór zgody przedstawiciela ustawowego

- Zał. nr 6 do Regulaminu_Edycja 15._specjalna - świadczenia rzeczowe Instytucji Partnerskich

Lista pomocy:

- mikroGRANTY_FAQ - często zadawane pytania i nasze odpowiedzi,

- mikroGRANTY_infografika_EDYCJA 15._specjalna - najważniejsze terminy

- mikroGRANTY_instrukcja_Edycja 15._specjalna - jak się przygotować, jak aplikować, jak negocjować, jak realizować,

- mikroGRANTY_EDYCJA 15._specjalna - mapa obszarów

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

mikro-postaci-sierpien (22) mikroGRANTY_infografika_EDYCJA 15._specjalna - najwazniejsze terminy mikro-postaci-sierpien (23)

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail