Zgłoś uwagę

Miuosh x Jimek x NOSPR: dodatkowa kasa przy Placu Wolności

Chcąc sprostać oczekiwaniom wrocławian i gości, ESK otwiera jutro dodatkową kasę przed Koncertem Miuosh x Jimek x NOSPR, który będzie finałem prezentacji Katowic w ramach projektu Koalicja Miast dla Kultury. Kasa przy Placu Wolności (wejście od ul. Zamkowej) będzie czynna od godziny 14:00 do rozpoczęcia koncertu. Bilety w cenie 55 złotych. 

Cały czas trwa jeszcze sprzedaż biletów on-line oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży: salonach Empik, Media Markt oraz Saturn.

⇒ BILETY ONLINE

Na kncert w ramach projektu Koalicja Miast dla Kultury zapraszamy przed Narodowe Forum Muzyki. Plac Wolności przy NFM to niepowtarzalna przestrzeń w centrum miasta, umożliwiająca aranżację wielkich wydarzeń Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Współorganizatorem koncertu są Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek

⇒ INFORMACJE PRAKTYCZNE O KONCERCIE

Projekt MIUOSH x JIMEK x NOSPR po raz pierwszy zaprezentował się w marcu ubiegłego roku w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Sukces przyniósł kolejne odsłony, o które zabiegali widzowie, zapełniający sale na każdym z koncertów. Występy zostały zarejestrowane w nowatorski sposób, w oparciu technologię 360. Ponad 30 kamer czujnie śledziło oba wydarzenia. 16 czerwca na półkach salonów muzycznych w całym kraju, pojawiło się podwójne wydawnictwo CD/DVD dokumentujące proces przygotowań oraz sam koncert. Projekt został uznany przez słuchaczy radiowej Trójki za „Wydarzenie roku 2015”, a w tej samej kategorii dostał nominację do MocArtów 2015 radia RMF Classic i trafił do finałowej piątki Bestsellerów Empiku.

Sukces koncertu jest spowodowany tym, że po raz pierwszy w takiej skali i na takim poziomie muzycznym, mogliśmy wysłuchać połączenia brzmienia pełnego składu orkiestrowego z wokalistą reprezentującym środowisko hip-hopowe. Aranżacją i prowadzeniem słynnej katowickiej orkiestry zajął się Radzimir Dębski, występujący pod pseudonimem artystycznym - JIMEK, na scenie spotka się z legendarnym raperem i producentem muzycznym Miłoszem Pawłem Boryckim, czyli MIUOSH-em.

10 września JIMEK x MIUOSH x NOSPR wystąpią na placu Wolności we Wrocławiu. To kolejne, po koncercie Davida Gilmoura, wydarzenie Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, podczas którego przestrzeń między gmachami Narodowego Forum Muzyki i Opery Wrocławskiej wypełni się znakomitą muzyką. Współorganizator: Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek

W czerwcu byliśmy świadkami niezwykłego występu Davida Gilmoura, we wrześniu Plac zamienił się w scenę megawidowiska Alchemia Światła, a chwilę później, po wspaniałym koncercie w Gdańsku, zagra na nim Jimek.  Sąsiedztwo Narodowego Forum Muzyki i Opery Wrocławskiej zobowiązuje - przed nami wielkie muzyczne wydarzenie prosto ze stolicy Górnego Śląska!
 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Koncert - Miuosh x JIMEK x NOSPR

Pliki do pobrania

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail