Zgłoś uwagę

Miuosh x Jimek x NOSPR: dodatkowa pula biletów

Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 prezentuje kolejne wydarzenie, które cieszy się olbrzymią popularnością. Koncert Miuosh x Jimek x NOSPR wyprzedał się w ciągu kilku dni. Bilet zakupiło 7 tysięcy osób. Jednak chcąc sprostać oczekiwaniom wrocławian i gości, ESK uruchamia kolejną pulę! W piątek, 2 września, o godzinie 12:00, do sprzedaży za pośrednictwem Eventim trafi dodatkowych 1800 biletów!

KUP BILET 

Koncert Miuosh x Jimek x NOSPR, który będzie finałem prezentacji Katowic w ramach projektu Koalicja Miast dla Kultury, odbędzie się 10 września tuż przy Narodowym Forum Muzyki. Plac Wolności to niepowtarzalna przestrzeń w centrum miasta, umożliwiająca aranżację wielkich wydarzeń Europejskiej Stolicy Kultury.

W czerwcu byliśmy świadkami niezwykłego występu Davida Gilmoura, w najbliższy weekend Plac zamieni się w scenę megawidowiska Alchemia Światła, a chwilę później, po wspaniałym koncercie w Gdańsku, zagra na nim Jimek. Dzięki możliwościom przestrzennym Placu Wolności organizatorzy mogli wygospodarować więcej miejsca i uszczęśliwić tych, którym wcześniej nie udało się zdobyć biletu - o godz. 12:00 do sprzedaży trafi dodatkowa ich pula (⇒ KUP BILET).

Sąsiedztwo Narodowego Forum Muzyki i Opery Wrocławskiej zobowiązuje - przed nami wielkie muzyczne wydarzenie prosto ze stolicy Górnego Śląska!

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Koncert 10 września zachwyci wrocławian

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail