Zgłoś uwagę

Mosty: zaproszenia na "Kino pod Wrocmilą" czekają w Barbarze. Liczba miejsc ograniczona

„Kino pod WrocMilą” to wyjątkowy projekt, w którym „zagrają” wrocławskie przeprawy, mosty i kładki. 20 czerwca we Wrocławiu powstanie kino samochodowe. Na membranie okalającej Stadion Wrocław premierę będzie miał stworzony przez pomysłodawców projektu film pt. „Mosty” w reżyserii Mateusza Kowalskiego. Pomysłodawcą projektu jest Mateusz Siemież, dla którego będzie to spełnienie wielkiego marzenia – zorganizowania kina samochodowego. Film opowiada historię policjanta cierpiącego na gefyrofobię, czyli ogromny lęk przed mostami. Jego słabość wykorzystuje były partner, chcący zemścić się za stare krzywdy.

Zaproszenia na seans odbierać można w Infopunkcie w Barbarze przy ul. Świdnickiej 8b od godz. 10:00 do 18:00. Liczba miejsc ograniczona.
 

„Kino pod Wrocmilą” to jeden z projektów programu MOSTY. Już w sobotę, 20 czerwca, we Wrocławiu odbędzie się finał programu MOSTY – spektakularna zapowiedź obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Ponad 1000 młodych twórców na 26 mostach i kładkach przez całą dobę prezentować będzie swoje projekty. Od performance’u, przez literaturę, film i sztukę, aż po muzykę. Na trasie Leśnica – ZOO specjalnie dla uczestników imprezy uruchomiona zostanie bezpłatna linia tramwajowa MOSTY. Finał programu MOSTY odbędzie się w ramach Weekendu Pełnego Kultury i w związku z pierwszą odsłoną programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Kino pod Wrocmilą

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail