Zgłoś uwagę

Znamy już program tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego. W dniach od 7 do 17 września zapraszamy na koncerty w salach koncertowych Narodowego Forum Muzyki, pięknych wnętrzach wrocławskich świątyń i obiektów zabytkowych. Sir John Eliot Gardiner, Giovanni Antonini, Marzena Diakun, Teodor Currentzis, Il Giardino Armonico, Accademia Bizantina | Ottavio Dantone, Ensemble La Fenice | Jean Tubéry, Vocalconsort Berlin, MusicAeterna, Le Concert Spirituel oraz zespoły działające przy Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 13 lutego.

Program Wratislavia Cantans: T U T A J

Mamy przyjemność zaprosić mieszkańców Ołbina i nie tylko na podwórkowy pokaz filmowy z muzyką na żywo oraz spacer podwórkowy po nieznanych zakątkach wrocławskiego Ołbina. Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny.

Tegoroczna odsłona Eklektik Session – Architexture odbędzie się w punktach Wrocławia kształtujących przestrzeń oraz historię miasta. Koncerty poprzedzą spotkania i prelekcje architektów, projektantów oraz historyków sztuki. Finał tego wyjątkowego przedsięwzięcia już w październiku, tymczasem imprezę zapowiada Before Eklektik Session 2017. Trzy dni, od 30 czerwca do 2 lipca, potrwa rozgrzewka w kilku ciekawych i różnorodnych miejscach na kulturalnej mapie Wrocławia: Etno Cafe OVO, Dolnośląskim Centrum Filmowym, „na Młynie” oraz na Placu Społecznym.

Podczas pierwszego koncertu festiwalu organowego Non Sola Scripta usłyszeliśmy piękny koncert Winfrieda Böniga – organisty tytularnego Katedry św. Piotra i Najświętszej Maryi Panny w Kolonii oraz pokaz umiejętności utalentowanych trębaczy młodego pokolenia z Wratislavia Trumpet Consort. W składzie: Igor Cecocho, Paweł Spychała, Seweryn Wróbel i Aleksander Zalewski.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail