Zgłoś uwagę

Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 ogłasza oficjalny początek złotej jesieni w kulturze i zaprasza na kilkadziesiąt wydarzeń z dziedziny teatru, muzyki, filmu, literatury, architektury i sztuk wizualnych. Na przełomie listopada wydarzenia kulturalne prezentują się następująco:

W drugim tygodniu listopada będzie można obejrzeć jedne z ostatnich spektakli „Olimpiady Teatralnej”, wielki spektakl „2016 DOKĄD?” w NFM-ie, początek jednego z najlepszych festiwali jazzowych w Polsce – „Jazztopad” czy projekt polsko-francuski „Lille meets Wrocław”. To nie wszystko, zapraszamy na szereg innych, równie interesujących wydarzeń kulturalnych we Wrocławiu.

Listopadowe koncerty, festiwale, wystawy, warsztaty, konferencje, rezydencje artystyczne czy przeglądy filmów w Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

W Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 nie zwalniamy tempa przed końcem roku i zapraszamy na szereg wydarzeń w najbliższym tygodniu:

W Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 nie zwalniamy tempa przed końcem roku i zapraszamy na szereg wydarzeń w pierwszym tygodniu grudnia:

Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 po mału dobiega końca, ale bynajmniej to nie powód do zmartwienia. Czeka na nas jeszcze mnóstwo emocji związanych z nadchodzącymi wydarzeniami. W ten weekend odbędzie się Gala Europejskiej Nagrody Filmowej, którą poprowadzi Maciej Stuhr. Ponadto spotkania z wybitnymi twórcami kina, filmy nominowane do ENF, czy transmisja na żywo z gali w Kinie Nowe Horyzonty. Natomiast w Weekend Zamkniecia Programu ESK Wrocław 2016 (16-18.12) zaplanowano prawie 100 wydarzeń w całym mieście: multiwidowisko NIEBO w Hali Stulecia, największe Silent Disco w Europie, z udziałem kolektywu N.O.S., niezwykłe Słuchowisko z Małgorzatą Foremniak, Arkadiuszem Jakubikiem i Robertem Więckiewiczem, festiwal Przyjaźni, WROsound i wiele, wiele innych. Zapraszamy i zachęcamy do udziału!

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail