Zgłoś uwagę

Niezwykły koncert Miuosh x Jimek x NOSPR na placu Wolności

Początek września nie obniży temperatury w Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Po zakończeniu wakacji przy dźwiękach gitar Rammsteina w ramach Capital of Rock, przyjdzie czas na niezwykłe muzyczne przedsięwzięcie na placu Wolności. ESK Wrocław 2016 zaprasza 10 września o godz. 20:30 na koncert MIUOSH x JIMEK x NOSPR w ramach Koalicji Miast dla Kultury.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 

BILETY 

Projekt MIUOSH x JIMEK x NOSPR po raz pierwszy zaprezentował się w marcu ubiegłego roku w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Sukces przyniósł kolejne odsłony, o które zabiegali widzowie, zapełniający sale na każdym z koncertów. Występy zostały zarejestrowane w nowatorski sposób, w oparciu technologię 360. Ponad 30 kamer czujnie śledziło oba wydarzenia. 16 czerwca na półkach salonów muzycznych w całym kraju, pojawiło się podwójne wydawnictwo CD/DVD dokumentujące proces przygotowań oraz sam koncert. Projekt został uznany przez słuchaczy radiowej Trójki za „Wydarzenie roku 2015”, a w tej samej kategorii dostał nominację do MocArtów 2015 radia RMF Classic i trafił do finałowej piątki Bestsellerów Empiku.

Sukces koncertu jest spowodowany tym, że po raz pierwszy w takiej skali i na takim poziomie muzycznym, mogliśmy wysłuchać połączenia brzmienia pełnego składu orkiestrowego z wokalistą reprezentującym środowisko hip-hopowe. Aranżacją i prowadzeniem słynnej katowickiej orkiestry zajął się Radzimir Dębski, występujący pod pseudonimem artystycznym - JIMEK, na scenie spotka się z legendarnym raperem i producentem muzycznym Miłoszem Pawłem Boryckim, czyli MIUOSH-em.

10 września JIMEK x MIUOSH x NOSPR wystąpią na placu Wolności we Wrocławiu. To kolejne, po koncercie Davida Gilmoura, wydarzenie Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, podczas którego przestrzeń między gmachami Narodowego Forum Muzyki i Opery Wrocławskiej wypełni się znakomitą muzyką.

Współorganizator: Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek​

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

zdje╠Ęcie kwadrat WWW czerwone MIUOSH x JIMEK x NOSPR _fot.Piotr Łój 2 MIUOSH x JIMEK x NOSPR _fot.Piotr Łój MIUOSH x JIMEK x NOSPR _fot.Tomasz Sikora  2 MIUOSH x JIMEK x NOSPR _fot.Tomasz Sikora 3 MIUOSH x JIMEK x NOSPR _fot.Tomasz Sikora

Pliki do pobrania

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail