Zgłoś uwagę

Nowe Żerniki na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Nowe Żerniki slajder

W dniach 7 i 8 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia odbyła się premierowa edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowanych przez spółkę Murator EXPO. Jednym z elementów programu targów była prezentacja Osiedla Europejskiej Stolicy Kultury wygłoszona przez architekta miasta Piotra Fokczyńskiego.

Natomiast po prezentacji odbyła się debata Gazety Wyborczej oddział Wrocław i Murator EXPO pt. „Nowe domy w centrum, czy na przedmieściach – jak powinien rozwijać się Wrocław”. Przez cały czas trwania targów można było odwiedzić stoisko osiedla Nowe Żerniki, gdzie służono informacją na temat tego nowatorskiego projektu wrocławskich architektów, który już w roku 2016 ma się stać architektoniczną wizytówką Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki”, a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. Swoją ofertę zaprezentowali: deweloperzy, banki i pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Kolejne edycje targów już niebawem.

Poniżej krótka fotorelacja z targów [foto za: Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów RP]:

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail