Zgłoś uwagę

Nut Ferment powraca!

Muzyczny talk-show Teatru Muzycznego Capitol w poprzednich odcinkach promował muzyków wrocławskich, teraz w Europejskiej Stolicy Kultury będziemy gościć zespoły z Koalicji Miast.

Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań i Szczecin to miasta, które ubiegały się o tytuł ESK 2016. Razem z Wrocławiem tworzą Koalicję Miast dla Kultury – innowacyjny na skalę europejską model współpracy kulturalnej między metropoliami, niespotykany dotąd w historii konkursu o tytuł ESK.

Gospodarzem cyklu Nut Ferment jest Konrad Imiela – każdy koncert ma formę muzycznego talk-show na Scenie Ciśnień w Teatrze Muzycznym Capitol. W każdym odcinku Nut Fermentu występuje troje gości – solistów lub zespołów – każdy gość śpiewa trzy piosenki, w tym jeden cover innego wykonawcy występującego w tym samym odcinku. Dotąd odbyło się w tym cyklu dwanaście spotkań - nagrania wszystkich koncertów z cyklu Nut Ferment można oglądać na YouTube i na stronie nutferment.pl.
Nut Ferment w Koalicji Miast
Teatr Muzyczny Capitol, Scena Ciśnień
Wrocław, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 67
bilety w cenie 30 zł do nabycia online na nutferment.pl i w kasie Capitolu

27 października 2016, czwartek, godz. 19
Zespół CHORZY ze Szczecina w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze katowickiego zespołu JÓGA, zespół JÓGA w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze FISMOLLA z Poznania, FISMOLL w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze zespołu CHORZY.

28 października 2016, piątek, godz.19
Zespół TALLIB & ROOTS BROTHERS z Lublina w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze TOMASZA LIPNICKIEGO, TOMASZ LIPNICKI w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze BLACK RADIO z Łodzi, BLACK RADIO w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze zespołu TALLIB & ROOTS BROTHERS.

http://koalicjamiast.wroclaw2016.strefakultury.pl/
https://www.facebook.com/nutferment/

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Nut Ferment 1 fot. Łukasz Giza (1)

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail