Oferta pracy: poszukiwany specjalista ds. marketingu

Biuro Festiwalowe Impart 2016 poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu, do pracy przy projektach i wydarzeniach związanych m. in. z programem przygotowań i obchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
– zaangażowanie w proces promocji wydarzeń i projektów merytorycznych (artystycznych, kulturalnych i społecznych) od strony koncepcyjnej, organizacyjnej, formalnej i ewaluacyjnej;
– współpraca z producentami wydarzeń, koordynatorami projektów, wykonawcami działań marketingowych oraz innymi partnerami zewnętrznymi;
– przygotowywanie umów, podsumowań i raportów z przeprowadzonych oraz planowanych działań marketingowych, uwzględniających statystyki, dane oraz inne informacje ważne dla partnerów i sponsorów projektów;
– zarządzanie oraz rozliczanie projektów marketingowych;
– praca przy dokumentacji formalnej planowanych oraz przeprowadzonych działań, z wykorzystaniem programu do zarządzania projektami.

Oferujemy:
– umowę o pracę bądź umowę zlecenie;
– pracę przy jednym z największych i najbardziej niepowtarzalnych programów kulturalnych w Polsce;
– warunki do rozwoju umiejętności i zdobycia bogatego doświadczenia

Wymagania:
– minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z marketingiem, promocją bądź reklamą;
– znajomość wskaźników marketingowych;
– znajomość polskiego rynku reklamowego oraz narzędzi promocji i reklamy;
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word);
– umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach dynamicznie zmieniającego się otoczenia;
– znajomość specyfiki promocji kultury oraz działań w sferze publicznej będzie dodatkowym atutem;

Kompletne aplikacje (tj. CV oraz list motywacyjny) opatrzone klauzulą zgody o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji należy przesyłać na adres: praca@wroclaw2016.pl do 28 sierpnia 2015 r. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Specjalista ds. marketingu – aplikacja”.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Praca we Wrocławiu

Podziel się

<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek

Email marketing software powered by FreshMail