Zgłoś uwagę

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Art WORK"

Współkuratorka wystawy "Art WORK/ PL-UA Artyści o pracy" Małgorzata Micuła  zaprasza 25 października o godzinie 18:00 na oprowadzanie po wystawie prezentowanej w Galerii Dworcowej. Udział w oprowadzaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Od 22 września do 31 października 2017 w historycznych wnętrzach Galerii Dworcowej (Dworzec Główny we Wrocławiu) będą gościć prace polskich i ukraińskich artystów współczesnych. Realizacje 60 twórców skupiają się wokół problematyki pracy. Idea wystawy "Art WORK/ PL-UA Artyści o pracy" została oparta na wieloznaczności pojęcia praca, które oznacza (między innymi) zarówno czynności zarobkowe, procesy twórcze, jak i fizycznie istniejące obiekty artystyczne, a także ich formy niezmaterializowane. Głównym celem projektu jest ukazanie niejednoznacznej relacji artysty i rynku sztuki w czasach kryzysu i konfliktów.

Art WORK/ PL-UA Artyści o pracy
Galeria Dworcowa – Dworzec Główny we Wrocławiu

22.09.2017 – 31.10.2017
Czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-19:00
Wstęp bezpłatny

W ramach wystawy zostaną zorganizowane wydarzenia towarzyszące: oprowadzania kuratorskie oraz warsztaty plastyczne.

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie Art WORK/ PL-UA Artyści o pracy
Galeria Dworcowa – Dworzec Główny we Wrocławiu
25 października 2017, godzina 18:00

Podczas spotkania kuratorka opowie o koncepcji wystawy oraz wybranych pracach polskich i ukraińskich artystów biorących udział w projekcie. Oprowadzanie rozpocznie się pod info punktem Galerii Dworcowej (2 piętro) o godzinie 18:00.

Więcej informacji na www.galeriamiejska.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

art work galeria dworcowa wroclaw art work galeria dworcowa wroclaw (1) art work galeria dworcowa wroclaw (2) art work galeria dworcowa wroclaw (3) art work galeria dworcowa wroclaw (4)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail