Zgłoś uwagę

Parada Jazzowa na ulicach Wrocławia!

W sobotę w ramach 52. festiwalu Jazz nad Odrą odbędzie Parada Jazzowa, która ruszy o godz. 12:00 spod Barbary (ul. Świdnicka 8c).   

Po starcie grupa podejdzie pod Ratusz, z wieży którego odegrany zostanie hymn Jazzu nad Odrą – Swanee River. Następnie parada zrobi pętlę wokół Rynku i ulicą Wita Stwosza, przed fasadą Galerii Dominikańskiej i wzdłuż budynku PZU, uda się na miejsce pierwszego postoju – będzie to skwer przed Wojewódzką Przychodnią. Tu zaprezentowany zostanie krótki układ pantomimiczny, po czym pochód, przez Most Grunwaldzki uda się do następnej stacji – terenów między Rondem Regana, a wejściem do zespołu Politechniki. Po ponownym włączeniu się do ruchu, pochód ulicą Curie – Skłodowskiej i mostem Zwierzynieckim dostanie się na pergolę przy Hali Stulecia (przez ulicę Wystawową k/ Iglicy ) i przed sceną koncertową zakończy się trasa wydarzenia. Planowane zakonczenie parady to godz. 14.30.

Chcecie zobaczyć jak wygląda tradycyjna Parada Nowoorleańska? W taki sposób zespół Arcade Fire uczcził pamięć David Bowie

 

Parada Jazzowa już jutro na ulicach Wrocławia, zapraszamy! 


 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Parada Jazzowa parada jazzowa Wrocław

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail