Zgłoś uwagę

Photography Never Dies – oprowadzania po wystawie

Jak prezentuje się pierwsza utrwalona fotografia? Kto jako pierwszy zostawił zdjęcie na Księżycu? Kiedy powstało pierwsze selfie? Po odpowiedzi na te i więcej pytań, zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 19.00 do Galerii na Dworcu Głównym, gdzie opiekunowie Photography Never Dies oprowadzą zainteresowanych po wystawie.

Ekspozycja przedłużona została do końca marca, więc to już ostatni moment, by zobaczyć jedną z najlepszych wystaw zeszłego roku!

Ponownie otwarta wystawa Photography Never Dies dostępna jest dla zwiedzających od wtorku do niedzieli do 31 marca w Galerii na I piętrze Dworca Głównego PKP (ul. Piłsudskiego 105)
 M A P A 

Photography Never Dies
Wystawa jest symboliczną opowieścią o narodzinach fotografii, jej ewolucji oraz wartościach jakie kryją się w naturze samego medium. Projekt przybrał formę metaforycznej ilustracji historii fotografii na przełomie 177 lat jej istnienia. Wystawa nie jest studium czy analizą o charakterze encyklopedycznym, jest przede wszystkim refleksją na temat roli fotografii w naszym życiu. Wystawa podzielona jest na osiem rozdziałów. Wśród nich: ikony światowej fotografii obok współczesnych projektów artystycznych, odbitek z prywatnych archiwów i zdjęć z internetowych portal.

Godziny otwarcia:
Wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela: 11:00 -19:00
Czwartek: 13:00 -21:00
Poniedziałki: nieczynne

Gdzie dokładnie jest wystawa? 
Kliknij T U T A J i zobacz mapkę. 

Czwartkowe oprowadzanie wliczone jest w cenę biletu.
Wejściówki (5/8 złotych) do kupienia w kasie Galerii.


Więcej o wystawie: T U T A J

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Photography Never Dies – oprowadzania po wystawie (1) Photography Never Dies_oprowadzanie po wystawie_fot Małgorzata Kujda (1) Photography Never Dies_oprowadzanie po wystawie_fot Małgorzata Kujda (2) Photography Never Dies_oprowadzanie po wystawie_fot Małgorzata Kujda (3) Photography Never Dies_oprowadzanie po wystawie_fot Małgorzata Kujda Mapka

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail