Zgłoś uwagę

Plac na Glanc / Koalicja Miast / Katowice

W ramach Koalicji Miast, dużego projektu ESK polegającego na współpracy miast kandydatów do zdobycia tytułu ESK w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych. Podjęliśmy współpracę z katowicką inicjatywą „Plac na glanc”, jest to projekt polegający na remontach podwórek w Katowicach. My pokazujemy inną formułę w ramach wymiany, która zakłada zrealizowanie przez BF Impart 2016 podwórka w Katowicach, a w roku 2016 wymiany świadczeń – remontu podwórka we Wrocławiu, zaprosiliśmy architektów tworzących we Wrocławiu społeczny ogród do stworzenia takiego rozwiązania w Katowicach. Tym samy promujemy młodych twórców z Wrocławia i ideę, która sprawdziła się w naszym mieście, w Katowicach.

 

Realizacja instalacji ogrodniczej przebiegała z dużym zaangażowaniem mieszkańców. To oni plewili, przekopywali i sadzili. Dzięki nim na podwórku powstała huśtawka i zawisł hamak. Całość realizacji zwieńczył mural. 


Miejsce: Katowice ul. Modelarska 3

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

asa foto: Davido, Kamila Kotusz foto: Davido, Kamila Kotusz foto: Davido, Kamila Kotusz foto: Davido, Kamila Kotusz foto: Davido, Kamila Kotusz foto: Davido, Kamila Kotusz foto: Davido, Kamila Kotusz

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail