Zgłoś uwagę

Pokażą efekt motyla!

Już 18 grudnia o godz.19.00 młodzi artyści w spektaklu „Wybór” w stylowej sali kominkowej NOT-u będą stawiać poważne pytania egzystencjalne.

Spektakl  jest jednym z finałowych  wydarzeń Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu. To widowisko trzech grup artystycznych projektu „Kultura od podszewki”, którego założeniem jest  wspieranie młodych twórców i uczenie ich całego procesu realizacji wydarzeń artystycznych.


To była wspaniała praca z młodzieżą u podstaw sztuki, wspierana przez profesjonalnych artystów – mówi Arkadiusz Grzesiek prezes Fundacji Wspierania Filozoficzno-Humanistycznych Działań Społecznych SOKRATES i pomysłodawca projektu.

 

Widowisko „Wybór” jest syntezą obrazu, dźwięku i słowa. Stawia odbiorcy pytania, dotyczące osobistych wyborów i ich wpływu na bieg historii świata. Jest realizowane przez młodych twórców- amatorów w wieku od 12 do 18 lat pod kierunkiem utalentowanych artystów wrocławskich: Agaty Skowrońskiej- Kartvelishvili, Agnieszki Gil i Mateusza Ryczka

 

Współpraca z KOP-em to kolejne potwierdzenie tego, że młodzież jest dobra. Są kreatywni, wrażliwi i rozsądni. Świetni obserwatorzy życia-jest się od kogo uczyć -mówi Agnieszka Gil pisarka wrocławska

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Kultura od podszewki

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail