Zgłoś uwagę

Polish Cinema for Beginners: Córki Dancingu

14 kwietnia o godz. 19.00 w kinie Nowe Horyzonty odbędzie się kolejny seans w ramach Polish Cinema for Beginners, tym razem będziemy oglądać musical "CÓRKI DANCINGU" w reż. Agnieszki Smoczyńskiej.  

A gdyby tak z Wisły wyłoniły się dwie syreny i swym śpiewem zaczęły czarować bywalców warszawskich dancingów? Kogo urzekną ich głosy, niech ma się na baczności – piękne kusicielki niezdolne są do miłości, co więcej, w zgodzie ze swą krwiożerczą naturą lubią zakąsić sobie… smakowitego człowieka. Musical Agnieszki Smoczyńskiej z piosenkami napisanymi przez duet Ballady i Romanse wyróżniono w tym roku na Sundance Film Festival za „unikalną wizję i design”.

Polish Cinema for Beginners – to cykl prezentujący selekcję najciekawszych polskich filmów z angielskimi napisami. To pierwszy w skali całego kraju program filmowy tak bezpośrednio zwracający się do odbiorców obcojęzycznych, którzy często nie mieli wcześniej okazji poznać największych arcydzieł polskiej kinematografii, ale i kultowych klasyków naszej popkultury.

Na Polish Cinema for Beginners zaprasza Wrocławska Fundacja Filmowa. Projekt jest częścią programu Europejskiej Stolicy Kultury Wroclaw 2016.

Gościem pokazu będzie Konrad Imiela.

Po pokazie zapraszamy do kontynuowania dyskusji w Bułce z Masłem przy placu Solnym.

Więcej informacji o projekcie:
www.polishcinema.com.pl and www.facebook.com/polishcinema

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

PCfB3 polish cinema for beginners

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail