Praca: poszukiwana osoba na stanowisko specjalisty ds. finansowo-księgowych

Biuro Festiwalowe Impart 2016 poszukuje specjalisty ds. finansowo – księgowych – do pracy przy projektach i wydarzeniach związanych m. in. z programem przygotowań i obchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie środków przyznanych w ramach dotacji;
  • współpraca z działem merytorycznym w sporządzaniu harmonogramów płatności i ich realizacji;
  • bieżąca  weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi;
  • dekretacja i księgowanie dokumentów, w tym od kontrahentów zagranicznych;
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i dokonywanie potwierdzeń sald zobowiązań z kontrahentami;
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji, raportów i rejestrów;
  • wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem działu finansowo  – księgowego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Pracę przy jednym z największych i najbardziej niepowtarzalnych projektów kulturalnych w Polsce.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości (mile widziane doświadczenie w przy rozliczaniu dotacji rządowych i europejskich);
  • dobra znajomość zasad rachunkowości;
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • zorientowanie na realizowanie postawionych celów;
  • samodzielność, umiejętności komunikacyjne, współpracy w zespole.

 Kompletne aplikacje (CV oraz list motywacyjny) opatrzone klauzulą zgody o przetwarzaniu danych osobowych należy przesyłać na adres: praca@wroclaw2016.pl do 16 października 2015 r. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Specjalista ds. finansowo – księgowych – aplikacja”.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

praca

Tagi

Podziel się

<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek

Email marketing software powered by FreshMail