Praktyki zawodowe w Biurze Europejskiej Stolicy Kultury 2016

Podstawowe CMYK

Zapraszamy do odbycia praktyk w Biurze Europejskiej Stolicy Kultury 2016! Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz nabycia nowych umiejętności oraz poznania funkcjonowania instytucji kultury od środka. Oferta skierowana jest do osób, które nie ukończyły 30 roku życia.

Czego oczekujemy?

• wysokich umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • znajomości języka angielskiego.

Miejsce odbywania praktyki: siedziba Biura ESK 2016, ul. Komuny Paryskiej 39-41

Termin odbywania praktyki: grudzień 2014 – luty 2015

Wymiar godzinowy: ok. 15 godzin tygodniowo (szczegóły do ustalenia)

Zadania:

• wsparcie organizacyjne, logistyczne i techniczne w zakresie organizacji spotkań, szkoleń, zebrań;
  • pomoc w przygotowaniu miejsca spotkań, dbanie o dostarczenie niezbędnych urządzeń, materiałów, cateringu;
  • obsługa techniczna sprzętu (komputer, rzutnik, głośniki, mikrofony);
  • nadzór nad sprawnym przebiegiem spotkań, szkoleń, zebrań, pod kątem organizacyjno – technicznym.

Oferujemy: miejsce, sprzęt, wprowadzenie, poznanie przepisów prawa z zakresu działalności kulturalnej oraz procedur w instytucji publicznej, telefon (w razie potrzeby, na miejscu), odpowiednie zaświadczenie o odbytej praktyce.

CV prosimy kierować na adres: aleksandra.jasiok@wroclaw2016.pl do 14.11.2014r.

(Prosimy obowiązkowo o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).