Zgłoś uwagę

ProfiLab TIFFOPEN: trwa nabór, zgłoś się

Już 1 maja startuje nabór zgłoszeń do ProfiLab TIFFOPEN, czyli dawnej sekcji Debiuty, odbywającej się w ramach międzynarodowego festiwalu fotografii TIFF Festival.

ProfiLab TIFF OPEN otwiera się na nowe pomysły i poszerza dotychczasową ideę Debiutów. Jak co roku poszukujemy nieszablonowego spojrzenia i świeżości, które nie musi już należeć do debiutanta. Spośród nadesłanych zgłoszeń we współpracy z kuratorami, będącymi jednocześnie jurorami konkursu, wybierzemy 4 artystów, którym udzielimy profesjonalnego wsparcia merytorycznego i promocyjnego podczas realizacji autorskich projektów.

Do udziału w TIFFOPEN zapraszamy studentów i absolwentów szkół artystycznych, amatorów, freelancerów, ale także tych, którzy mają już na swoim koncie dokonania na polskiej i światowej scenie fotografii. Nagrodzone projekty zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej edycji TIFF Festival 2016 // Rivers & Roads we wrocławskich przestrzeniach ekspozycyjnych: Galeria Entropia, Galeria OKO oraz IP Studio.

Tegoroczny TIFFOpen wspiera firma ProfiLab, która wyprodukuje wszystkie nagrodzone wystawy. Każdy z laureatów otrzyma wyjątkową możliwość zrealizowania swoich zdjęć na najwyższym poziomie, co będzie możliwe dzięki najnowszym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu w technikach obrazowania i wydruku.

Regulamin: T U T A J
Więcej: T U T A J

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 czerwca, do godziny 23:59! Powodzenia!

W razie pytań lub problemów dotyczących zgłoszeń do sekcji prosimy o kontakt: e.urbanowicz@tiff.wroc.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

TIFF

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail