Zgłoś uwagę

Program MOSTY w teledysku

Blisko dwa tygodnie minęły od finału programu MOSTY. Przejrzeliśmy tysiące zdjęć, przeczytaliśmy dziesiątki relacji, ale tego jeszcze nie było – produkcje video przygotowane specjalnie z myślą o konkretnych projektach. Na szczególną uwagę zasługuje materiał zrealizowany dla „ON OFF”, czyli rapowany utwór i sprawnie nakręcony teledysk, który motywuje i inspiruje.

Autorem słów do utworu jest młody wrocławski raper o pseudonimie Arturinio, video zrealizowała grupa Flying Carpet Studio, a muzykę wyprodukował Skibot. W filmie wystąpili Anna Andrzejewska, Paweł Majchrowski i pomysłodawca „ON OFF”, Łukasz Siemież. Teledysk jest osadzony we wrocławskich realiach i niczym w bajce prowadzi widza od zwątpienia bohatera, do akceptacji jego stanu. Przekaz jest prosty – bądź „ON”, ruszaj do przodu:

Z kolei podczas projektu „Wąski Most Szeroka Kultura” uczestnicy nakręcili film w oparciu o legendę o Smoku Strachocie. Do słów wierszowanej legendy autorstwa Mikołaja Bialika wrocławski muzyk Marcin Kąkalec skomponował muzykę. Teledysk zrealizowany został według pomysłu dzieci przez Piotra Żukowskiego z Exd’Art Obrazy:

Na koniec produkcja, która nie ma scenariusza, reżysera ani aktorów. Choć właściwie jest jeden – Most Grunwaldzki. To rejestracja Fuzji Marzeń:

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

waski most

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail