Zgłoś uwagę

Program „Więcej niż teatr”: kolejne spotkanie i zaproszenie do współpracy

We wtorek, 28 kwietnia, o godz. 16:00 w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego (We wtorek, 28 kwietnia, o godz. 16:00 w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego (Rynek-Ratusz 27) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu seminariów programowych ESK, poświęcone programowi „Więcej niż teatr”. Rynek-Ratusz 27) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu seminariów programowych ESK, poświęcone programowi „Więcej niż teatr”.

Program  „Więcej niż teatr”  budować będą projekty, w tym warsztaty, spektakle, działania artystyczne oraz seminaria, których fundamentalnym, wspólnym mianownikiem jest przekonanie, iż pole ekspresji własnej tożsamości i podmiotowości jest cechą nam daną z tytułu urodzenia.

Program niesiony aktywnością twórczą osób społecznie określanych niepełnosprawnymi, może stać się potencjalnym źródłem wsparcia procesów terapeutycznych oraz narzędziem w przeciwstawianiu się wykluczeniu w kulturze.

Przygotowanie cykli seminariów i warsztatów opartych na praktycznych zagadnieniach,  które odbędą się na przełomie maja i czerwca  2016 roku w Europejskiej Stolicy Kultury, jak również programu artystycznego przewidzianego na październik 2016 roku, podczas Olimpiady Teatralnej, jest naszym zadaniem na teraz. Liczymy na Państwa wypowiedzi i propozycje projektów, które zbudują „Więcej niż teatr”. Oczekujemy pomysłów, wynikających z Państwa wiedzy i doświadczenia.

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail