Edukacja Kulturalna Przeciw Wykluczeniom

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka oraz Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zapraszają klasy gimnazjalne na udział w projekcie „Edukacja Kulturalna Przeciw Wykluczeniom”.

Już we wrześniu rusza rekrutacja grup gimnazjalnych na uczestnictwo wyjątkowym projekcie NIE WYKLUCZAM, polegającym na uczestnictwie w interaktywnym spektaklu Nataszy Sołtanowicz, na podstawie scenariusza Zbigniewa Ravicza, oraz rozmowie z psychologiem na temat dyskryminacji.  Nasza inicjatywa polega na przekazaniu grupom szkolnym treści za pomocą emocji, pomagając wczuć się w sytuację osoby wykluczonej.

DLA KOGO:
Grupy zorganizowane, składające się z uczniów szkół gimnazjalnych z województwa Dolnośląskiego.

Spektakl przeznaczony jest dla młodzieży i stara się znaleźć odpowiedź na pytania: kto ma prawo wyznaczać granice pomiędzy dobrym a złym, modnym i niemodnym, potrzebnym i zbędnym?

Koszt to symboliczne 5 złotych od osoby.

KIEDY:
Spektakle rozpoczynają się już we wrześniu, ZAPISY PROWADZONE SĄ INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEJ GRUPY.

JAK UCZESTNICZYĆ:
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy, po wcześniejszym kontakcie z koordynatorem : projekty@centrumtworczosci.pl

Więcej informacji:

71 341 80 02, 500 198 107