Zgłoś uwagę

Przed premierą – Paulina Serwatka

Po wakacyjnej przerwie wracamy z Teatrem Piosenki na kolejny wieczór z lubianego cyklu artystycznego Przed premierą.  Są to artystyczne spotkania, których bohaterami są najzdolniejsi polscy wykonawcy młodego pokolenia, znakomicie sprawdzający się w repertuarze piosenki artystycznej, literackiej czy aktorskiej.

Zgromadzona w sali kameralnej publiczność ma okazję zapoznać się z najbardziej interesującymi interpretacjami piosenki artystycznej najlepiej zapowiadających się młodych artystów, którzy już w niedalekiej przyszłości mogą stanowić czołówkę polskiej sceny – nie tylko muzycznej.

Gospodarzem comiesięcznych wieczorów  zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca tego gatunku piosenki Bogusław Sobczuk.

W roli głównej podczas październikowego wieczoru wystąpi Paulina Serwatka, której będzie akompaniował pianista Miłosz Bazarnik.

Bohaterka najbliższego koncertu o sobie mówi krótko: Dwie dekady temu (z małym hakiem), w dzień urodzin Pań Osieckiej i Umer, przyszła na świat Paulina Serwatka –  z wrodzonym zamiłowaniem do piosenki artystycznej. Zakroczymianka mieszkająca w Warszawie, studentka kulturoznawstwa, amatorka jazzu. Laureatka wielu festiwali. Dyrektor artystyczna i pomysłodawca Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej nOFFa w Nowym Dworze Mazowieckim.

Młoda artystka wystąpi z akompaniamentem fortepianu, przy którym zasiądzie Miłosz Bazarnik – pianista, kompozytor i aranżer, obecnie student Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, na kierunku kompozycja i aranżacja, w klasie prof. Marka Walarowskiego. Młody pianista był uczestnikiem i laureatem wielu konkursów oraz warsztatów, takich jak np. Krokus Jazz Festival, Young Best Jazz, Azoty Tarnów International Jazz Contest, Berklee at Umbria Jazz (IT), New York Jazz Masters (PL) czy International Summer Jazz Academy w Krakowie.

5 października (czwartek), godz. 19.00
Sala kameralna, Impart (ul. Mazowiecka 17)
Wstęp wolny

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Paulina Serwatka (1)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail