Zgłoś uwagę

Przedłużamy Nabór do Wrocławskiego Programu Wydawniczego 2018

Na prośbę wydawców zainteresowanych udziałem we Wrocławskim Programie Wydawniczym przedłużamy termin przyjmowania wniosków do 3.01.2018 r.

Wrocławski Program Wydawniczy jest konkursem skierowanym do wydawców książek i czasopism o Wrocławiu i tworzonych przez wrocławian. Do udziału zapraszamy wszystkie wydawnictwa o profilu kulturalno-artystycznym. Biuro Festiwalowe Impart 2016 stanie się współwydawcą projektów wybranych przez Komisję konkursową Wrocławskiego Programu Wydawniczego, wnosząc do nich wkład finansowy.

Dotychczas w ramach Wrocławskiego Programu Wydawniczego ukazało się 17 książek oraz 19 numerów czasopism. Wydana w ramach programu książka poetycka „Szepty i szyki” Kamila Zająca otrzymała nagrodę publiczności WARTO 2017.

Wnioski do Wrocławskiego Programu Wydawniczego można składać do 3.01.2018. Dokumenty będą przyjmowane w sekretariacie Biura Festiwalowego Impart 2016, ul. Ruska 46b lok. 203, 50-079 Wrocław, w godzinach 9:00-15:00. Decyduje data wpływu wniosku do sekretariatu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Naboru do Wrocławskiego Programu Wydawniczego. Regulamin oraz formularze wniosków znajdują się na stronie www.wroclaw2016.strefakultury.pl/wpw.

Informacji o Wrocławskim Programie Wydawniczym udziela jego koordynatorka – Magda Brumirska-Zielińska pod adresem magda.brumirska[at]impart.art.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

książki esk

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail