Zgłoś uwagę

Przyjdź z gitarą na Rynek: wygraj bilety na koncert Gilmoura i Rammstein!

W niedzielę 1 maja po raz kolejny spróbujemy pobić we Wrocławiu GITAROWY REKORD GUINNESSA. Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zachęca wszystkich wrocławian do przyjścia w tym dniu z gitarą na Rynek.

Wśród gitarzystów biorących udział w biciu rekordu Guinnessa rozlosujemy podwójne zaproszenie na czerwcowy koncert Davida Gilmoura oraz dwa podwójne zaproszenia na sierpniowy Festiwal Capital of Rock z udziałem m.in. zespołów Rammstein i Limp Bizkit.

Biuro ESK 2016, fundator nagród konkursowych, zwiększyło pulę biletów przewidzianych w konkursie organizowanym w związku z ustanowieniem Gitarowego Rekordu Guinnessa. Ponieważ marzy się nam liczba około 10 tysięcy gitarzystów, grających wspólnie Hey Joe Jimiego Hendrixa postanowiliśmy lekko zmodyfikować zasady konkursu. Dlatego, aby wygrać bilet na koncert Davida Gilmoura i Festiwal Capital of Rock, należy 1 maja zapisać się na listę uczestników ustanawiających gitarowy rekord Guinnessa, czyli przyjść z gitarą na wrocławski Rynek. Wśród gitarzystów-uczestników rekordu, rozlosujemy jedno podwójne zaproszenie na koncert Davida Gilmoura oraz dwa podwójne zaproszenia na sierpniowy festiwal na Stadionie Wrocław, którego gwiazdą będzie m.in. grupa Rammstein.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i wspólnego bicia rekordu! 

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Thanks Jimi Festival

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail