Zgłoś uwagę

Recital Haliny Kunickiej "Świat nie jest taki zły" w Imparcie

Halina Kunicka polska piosenkarka urodzona we Lwowie jest jedną z najbardziej lubianych polskich piosenkarek od lat i od lat tą popularność utrzymuje. Znają ją wszyscy. Jak zresztą mogliby jej nie znać, jeśli - 14 albumów płytowych rozkupiono w nakładzie przekraczającym ponad milion egzemplarzy, a jej trzy Złote Płyty potwierdzają ogromne zainteresowanie słuchaczy. Koncert odbędzie się 13 października, o godz. 18.00 w Imparcie. (Mazowiecka 17). Bilety w sprzedaży.

Ponad 3000 razy występowała już w Polsce ze swym recitalem. Do jej największych przebojów należą: Orkiestry dęte, Niech no tylko zakwitną jabłonie, Lato, lato czeka, Od nocy do nocy, To były piękne dni. Śpiewa różnorodny repertuar. Wiele piosenek napisali specjalnie dla niej Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka i Ernest Bryll.

Artystka sięga też po klasykę przedwojennego kabaretu i romanse rosyjskie. Koncertowała i koncertuje ze swoim recitalem po Polsce, ale także w Europie, Izraelu, USA, Kanadzie i Australii.

W 1972 r. reprezentowała Polskę w zespole artystów na Olimpiadzie. W paryskiej Olimpii śpiewała wraz z innymi polskimi wokalistkami.

Podczas koncertu zabrzmią utwory napisane przez Wojciecha Młynarskiego specjalnie dla Haliny Kunickiej takie jak: Zabłyśnie dzień, gdy uda nam się wszystko, Niby jest źle, a jednak fantastycznie, 2 godzin z życia kobiety, Szczęście, Niepokój, Uśmiecham się...

Artystce będzie akompaniował Jerzy Derfel.

Bilety:
30 zł normalny
20 zł ulgowy (emeryci, renciści)
KUP BILET

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Halina Kunicka

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail