Zgłoś uwagę

RED kolejnym zespołem, który wystąpi podczas Capital of Rock 2016

Amerykańska grupa dołączy do składu festiwalu Capital of Rock. Zespół wystąpi przed gwiazdami: Rammstein, Limb Bizkit, obok towarzyszących im Bullet For My Valentine i OCN. Festiwal będzie mieć miejsce 27 sierpnia 2016 roku na Stadionie Wrocław.

Pochodzący ze Nashville w stanie Tennessee muzycy wykonują chrześcijańskiego rocka z wpływami muzyki alternatywnej, metalowej i post-grunge.

RED wydali pięć albumów, z czego pierwsze dwa: End of Silence i Innocence & Instinct nominowane były do nagrody Grammy, w kategorii Best Rock Gospel Album. Trzecia płyta grupy Until We Have Faces zadebiutowała na 2 miejscu listy bestsellerów Billboard 200. Zespół słynie z ognistych i energetycznych występów na żywo i ma na koncie ponad dwa tysiące koncertów.


Capital of Rock odbędzie się 27 sierpnia 2016 roku na Stadionie Wrocław, wspólnymi staraniami Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i RockloudLive. Zakupu biletu można dokonać w serwisie www.eventim.pl.  Callcenter: +48 22 591 83 83 (czynne w godz. 10:00 – 18:00 w dni powszednie). Lista stacjonarnych punktów sprzedaży dostępna na stronach www.eventim.pl.

Więcej informacji:
Strony Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016:
www.wroclaw2016.strefakultury.pl
facebook.com/Wroclaw2016
twitter.com/Wro2016
instagram.com/wroclaw2016

Strony RockloudLive:
www.rockloudlive.com
facebook.com/rockloudlive
twitter.com/rockloudlive
instagram.com/rockloudlive

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

capital of rock

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail