Zgłoś uwagę

Rejestracja na II NieKongres Animatorów Kultury przedłużona

Weź udział w największym w Polsce spotkaniu animatorów, II NieKongresie Animatorów Kultury, który odbędzie się w dniach 7-9 lipca 2016 roku w Lubiążu. Rejestrację przedłużamy do 20 czerwca. 

Program NieKongresu będzie obracać się wokół słów: ŚWIADOMOŚĆ i POWINNOŚCI. Świadomość rozumiemy jako samowiedzę animatorów, o swojej pracy, o tradycjach i podejściach animacji kultury, uwarunkowaniach wewnętrznych - predyspozycjach, kompetencjach, doświadczeniu, a także o otoczeniu, w którym przyszło im działać. Powinności rozumiemy jako nakazy, które animatorzy dają sami sobie w zmieniającej się rzeczywistości.

Program będzie zorganizowany przestrzennie, chcemy stworzyć mapę animacji kultury w Polsce. Złożą się na niego: manifestystrefy tematyczne, targi grantodawców oraz autorskie ścieżki uczestnictwa

Uwaga! Baza bezpłatnych miejsc noclegowych została już wyczerpana. Nadal możesz jednak bezpłatnie zarezerwować miejsce na polu namiotowym lub przyjechać camperem. Możesz też zarezerwować i opłacić nocleg w jednym z rekomendowanych ośrodków, hoteli i kwater o podwyższonym standardzie. Zobacz listę i skontaktuj się z wybranym ośrodkiem, powołując na uczestnictwo w NieKongresie, aby zarezerwować i opłacić swój pobyt. 

Rejestracja: T U T A J

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Niekongres Animatorów Kultury

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail