Zgłoś uwagę

Moja rezydencja we Wrocławiu upłynęła mi doskonale, zwłaszcza dzięki ludziom, których poznałem w trakcie pracy nad projektem „Cicha symfonia”. Niesłyszący, których spotkałem w ramach projektu, byli wyjątkowo mili i dzięki nim moja praca stała się naprawdę przyjemna i radosna. Pamiętam, kiedy w pierwszym dniu pobytu zjawiłem się w PZG, pełen pasji i entuzjazmu, a następnie spróbowałem „rozmawiać” ze zgromadzonymi tam niesłyszącymi.

Nabór dla grafików na rezydencję artystyczną w Dreźnie, który od 24 stycznia do 8 lutego prowadził Wydział Kultury Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, został rozstrzygnięty. W Grafikwerkstatt od 27 lutego pracować będzie Katarzyna Roman!

Mamy przyjemność ogłosić kolejny nabór wychodzący dla przedstawicieli środowisk kulturalnych, artystycznych i akademickich z Wrocławia i Dolnego Śląska. Kierunek Berlin.

Z radością ogłaszamy, że w wyniku pierwszego naboru na rezydencję w Berlinie, którą w sierpniu tego roku AIR Wro organizować będzie wspólnie z Berlin Sessions Residency, wybrany został Paweł Szroniak. Gratulujemy!

Tematem dyskusji będzie sound art rozumiany jako przygoda odkrywania nowych spojrzeń, interpretacji i możliwości działań w świecie dźwięku. Jako próba uchwycenia fenomenu zmiany perspektywy słyszenia. Eksperyment i wyzwanie, gest i nasłuchiwanie jego pogłosu. Zastanowimy się zarówno nad wielorakością definicji tego kierunku sztuki współczesnej, jak i nad możliwymi formami i kierunkami jego rozwoju.

Aparat fotograficzny można zbudować ze zwykłej puszki po kawie. To bardzo prosty sposób na wykonywanie zdjęć. Taką techniką posługuje się baskijska fotografka Nagore Legarreta.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail