Zgłoś uwagę

SAK o partycypacji. Gościem specjalnym będzie prof. Radosław Markowski

partycypacja

Już 4 czerwca 2014 odbędzie się kolejne spotkanie Społecznej Akademii Kultury poświęcone partycypacji. Przy tej okazji będziemy pytać, czy partycypacja to konieczność, czy możliwość. Będziemy także wspólnie zastanawiać się, czym w ogóle partycypacja jest, czym mogłaby być i na jakie sposoby możemy o niej mówić. O kwestie te zapytamy także w kontekście przygotowań do roku Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu.

 


DEBATA

 

Kolejne spotkanie Społecznej Akademii Kultury Jacka Żakowskiego odbędzie się 4 czerwca w godzinach 18:00 – 21:00  w  Kinie Nowe Horyzonty.

 

Debata prowadzona przez Jacka Żakowskiego, której głównym gościem będzie profesor Radosław Markowski, socjolog i publicysta, zawodowo związany m. in. z Instytutem Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk (PAN), SWPS, Collegium Civitas oraz Fundacją Batorego, będzie nosić tytuł "Partycypacja – od konieczności do możliwości…". W debacie udział potwierdzili także: dyrektor Ośrodka Myśli Społecznej im. Lassalle'a, Michał Syska, dyrektor sieci bibliotek miejskich, Andrzej Ociepa, oraz prof. dr hab. Leszek Sobkowiak z Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

WARSZTAT

 

Z kolei 5 czerwca w godzinach 09:00 – 13:30 w pracowni kreatywnej WSS PANATO przy ulicy Jedności Narodowej 68a (oficyna w podwórzu) redaktor Żakowski oraz prof. dr hab. Leszek Sobkowiak poprowadzą warsztat. Warsztat będzie praktyczną, bardziej operacyjną próbą odpowiedzi na problemy zarysowane w trakcie debaty.

 

UDZIAŁ

 

Wstęp na debaty jest bezpłatny, natomiast celem zagwarantowania wstępu na debatę w kasach Kina Nowe Horyzonty należy pobrać wejściówkę. Przy tej okazji pragniemy również przypomnieć, że wejściówka zapewnia miejsce w sali pod warunkiem punktualnego przybycia.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, natomiast chęć uczestnictwa należy potwierdzić z wyprzedzeniem przesyłając zgłoszenie na adres e-mail sak@wroclaw2016.pl (wpisując tytuł maila "Zgłoszenie na warsztat 05.06.2014”). 

Więcej na facebooku: https://www.facebook.com/Akademia2016 oraz na YT: https://www.youtube.com/Akademia2016

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail