Zgłoś uwagę

Sąsiadujemy. Weekend na Ołbinie

Mamy przyjemność zaprosić mieszkańców Ołbina i nie tylko na podwórkowy pokaz filmowy z muzyką na żywo oraz spacer podwórkowy po nieznanych zakątkach wrocławskiego Ołbina. Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny.

Pokaz filmu "Kamizelka"

16 czerwca (piątek), godz. 20:30
Miejsce: Domek na Jesionie (podwórko między ulicami: Żeromskiego, Jedności Narodowej, Nowowiejską i Daszyńskiego)

O[błędny] rycerz. Koncert Hejnowski.
Pokaz filmu "Kamizelka" z muzyką na żywo w wykonaniu wrocławskich muzyków: Gawlikowski / Witkowski / Hejne.

Igor Gawlikowski
Pomysłodawca i koordynator projektu Kormorany - Wykluczeni. Gitarzysta, kompozytor, eksperymentator, autor muzyki teatralnej, teatralnych improwizacji, słuchowisk radiowych. Współzałożyciel i artysta grupy Karbido w jej realizacjach - m.in. audio-spektaklu „Stolik” wykonywanego na specjalnym elektroakustycznym stole; audioperformance’u „Table around Cage” - artystycznego dialogu Karbido z Johnem Cage’em; „Music 4 Buildings” - eksploracji związków muzyki i architektury, Trylogii „Samogon - Cynamon - Absynt”, czyli cyklu multimedialnych koncertów powstałych w wyniku współpracy z ukraińskim pisarzem Jurijem Andruchowyczem.

Marcin Witkowski
Perkusista, kompozytor, preparator i poszukiwacz nowych środków wyrazu w obrębie elektro-akustyki instrumentów perkusyjnych. Współpracuje z Teatrem Biuro Podróży.
Współtwórca zespołów - Jiva, Progrram, Room on Moon, Spoken Words, Las Rzeczy, Kormorany - Wykluczeni.

Andrzej Hejne - kompozytor, tekściarz , operator instrumentów klawiszowych, wokalista. Współtworzy zespoły Las Rzeczy, Kormorany - Wykluczeni. Współpracuje z Teatrem Biuro Podróży.

Spacer podwórkowy

18 czerwca (niedziela), godz. 11:00
Miejsce: pl. Bema (pod pomnikiem Papieża Jana XXIII)

Spacer podwórkowy po nieznanych zakątkach wrocławskiego Ołbina. Przewodnik Szymon opowie historie związane z dzielnicą, architekturą, ulicami i pokaże Wam miejsca, na które na co dzień nie zwraca się uwagi.


http://www.wroclaw2016.strefakultury.pl/sasiadujemy

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

OŁBIN-11775 (Copy) Spacer podwórkowy po Ołbinie grafika

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail